Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki, hogy a...

Jogosan akadtam ki, hogy a párom ilyen "fölösleges" dologra költött?

Figyelt kérdés

Sajnos jött egy váratlan kiadás, ezért minden fillért be kell osztanunk. Párom úgy jött haza tegnap, hogy neki kell ma 3500 ft, mert be kell fizetni, hogy mehessen focizni.

Mondtam neki, hogy következő hónapban fizesse be, ne abból a pár forintból, amink van.

Reggel fogta és elvitte a pénzt, és befizette mert az fontos.

Az, hogy 1 hét múlva nem tudunk mit enni, az nem fontos! :(


2014. márc. 21. 19:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%
Magyarul van még 6500 Ft-otok. Ez a kérdésben nem szerepelt, csak az, hogy 0 van, és amúgyis csak 3500 lenne. Nem értem a problémád. Ez a 3500 Ft nem oszt nem szoroz. Ha kirúgnák a párod (bár ez elég szar duma, de tegyük fel, hogy igaz...), akkor a fizetése nélkül még ennyitek sem maradna hó végére. Jobb lenne?
2014. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Egyébként 20 nap, nem 10.

Április 10.-e még baromi messze van....

2014. márc. 21. 19:25
 13/32 anonim ***** válasza:
65%

Nincs a fagyasztóba semmi? Szüleiteknek a kamrába? Nem szégyen néha segítséget kérni tőlük. De 6500 Ftból azért lehet főzni is, tészta, főzelék, rakott ételek, leves. Számos filléres recept van, két napra megfőzöl.

Egyébként meg az a 3500 Ft hiányozna csak a kajapénzből? Mert szerintem azzal is szűkösen jöttetek volna ki.

2014. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%

Akkor 10.-ig van 6500 Ft. Az napi kb 375. Háááát, necces, de nem kibírható. Esetleg kérj kölcsön valakitől egy tízest vagy ötöst, akkor könnyebb, de napi 375-ből is megoldható.

Paprikás krumpli, túrós tészta, húsleves csontból, stb stb. Napi 1 kg kenyeret úgysem esztek meg, az legalább 3 napig elég két embernek. Tescoban 135-ért van a kemencés kenyér, ha meg tudod venni közeli Tescoban, az kitart 3 napig is, vagyis 40 Ft-ból megvan a kenyér. Most a legolcsóbb felvágottat kell megvenni, max. joghurtot nem vesztek.

A párodnak vannak igényei - istenem, most nem lesznek.

Vegyél elő 20 borítékot, és számold ki a napi költenivalót. Kedden a szerdai borítékhoz sose nyúljatok! Megoldható :) Sok sikert :)

2014. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes, hogy ennyire nem ismered a párod (munkahelyét).


Nagyon erősen javaslom a kiszamolo.hu olvasását.

2014. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Csak ezt a hónapot kell kibírni szűkösen.
2014. márc. 21. 19:45
 17/32 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja dolgozik a m.helyén...
2014. márc. 21. 19:46
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
A maradékot beosztod, ha a párod reklamál - mivel IGÉNYEI vannak -, akkor megmondod neki, hogy az arra való pénz elvitte a focit befizetni, most NINCS.
2014. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
76%

A danone joghurt csak 78ft most ,a Nap mint nap meg 54.

Mindenen lehet spórolni.

2014. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
97%

Így, hogy ennyire friss a munkahelye, én megértem őt, mert tényleg fontos, hogy az embert befogadják a munkatársak, és valóban múlhat a kollégákkal való kapcsolatán az állása is. Két azonos szakmai tudású ember közül azt választaná minden vezető, akin látja, hogy jobban beilleszkedett, részt vesz a céges eseményeken, csapatként gondol a munkatársakra.


Az igényeit viszont valóban félre kell tennie. :) Volt nekünk is ilyen időszakunk, nehezen, de ki lehet húzni így is pár hétig. Az összes elfekvő, maradék ételt rakd össze, amit csak találsz otthon, csinálj róla listát. Egy-egy csomag tészta, fagyasztó tartalma, szárazbab, liszt stb., ami egy háztartásban előfordul. Mi csinálunk dödöllét sült hagymával, maradék egy-egy marék fagyasztott zöldségekből "mindent bele" levest, kis pizzás táskákat pizzatésztából (liszt, víz, olaj, élesztő), belsejében fűszerezett ketchuppal, így a sajt is kihagyható. :) 1-2 nap és nagyon kreatívvá válik az ember a semmiből is. :) Találtam pl. egy konzerves lencsét a kamrában, összepürésítettem, kis fűszer és olaj bele, máris jó volt szendvicskrémnek pirítósra. Krumpli hasábokra vágva, fűszerezve, tepsiben megsütve mustáros vagy ketchupos mártogatóssal szintén filléres vacsora. Káposztás tészta, tojásos nokedli, spenótos tészta, ami még szintén nagyon olcsón megoldható. Remélem, tudtam ötleteket adni. :) Fel a fejjel!

2014. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!