Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki, hogy a...

Jogosan akadtam ki, hogy a párom ilyen "fölösleges" dologra költött?

Figyelt kérdés

Sajnos jött egy váratlan kiadás, ezért minden fillért be kell osztanunk. Párom úgy jött haza tegnap, hogy neki kell ma 3500 ft, mert be kell fizetni, hogy mehessen focizni.

Mondtam neki, hogy következő hónapban fizesse be, ne abból a pár forintból, amink van.

Reggel fogta és elvitte a pénzt, és befizette mert az fontos.

Az, hogy 1 hét múlva nem tudunk mit enni, az nem fontos! :(


2014. márc. 21. 19:06
1 2 3 4
 31/32 swad ***** válasza:
de most miért kell ezen bogyózni? Fogod magad, aztán elsétálsz apádhoz, ott előadod, hogy ha beledöglesz, akkor sem tudsz kijönni a lóvédból (3250 ft/ 10 nap) ugye. Mivel nélkülözni nem akar látni apád/anyád, ezért hozzád (csakis hozzád,nem a faxfej barátodhoz is, csakis neked) adnak egy 5-öst,vagy egy 10-est, hogy "ögyé kölök, éhen ne dögőjjé!", aztán mindenki mosolyog majd... Legfőképpen te fogsz, amint látod majd, hogy a "barátod" milyen ügyesen osztja be a saját lóvéját a következő 10 napban! :D
2015. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 swad ***** válasza:
Egyébként ez a munkahelyi csapatjátékosdit személyesen is volt módomban tapasztalni, mikor is vagy a focipályáról,vagy a kocsmából szedtek össze "munkatársakat" műszaki területre a főnökeim. Természetesen mivel egyik ily módon felvételt nyert cserépedény sem volt a helyzet magaslatán, lett pár ősz hajszálam,mire a méltóságosok is belátták, hogy az ilyeneknek kívül tágasabb. Érdekes módon én sosem nyaltam a seggüket, de mégsem akarnak kirúgni... sőt! Lassan már ott tartok,hogy magam mondok fel! :D
2015. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!