Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nincsenek jóban....

A szüleim nincsenek jóban. Úgyértem nemis veszekednek, de nem szeretik egymást. (Házasok) És ez engem nagyon zavar. Imádom őket együtt látni, ölelkeznkek, vagy ilyesmi. Hogy békítsem őket?

Figyelt kérdés
Olyan rossz... meg egyszer elhangzott ez az „utállak” párbeszét, anya próbál békülni, de apa nem nagyon..
2014. márc. 23. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom max 13-14 éves vagy. Nézd, a szüleid felnőtt emberek, ha már nem szeretik egymást, ez a te két szép szemedért se fog változni, maximum a látszat kedvéért előtted eljátszák, de annak meg mi értelme.

Nem a gyerek dolga, hogy beleszóljon egy kapcsolatba, mégha a szüleiről is van szó. Nem a te párkapcsolatod, majd ők maguk közt megoldják.

2014. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De en annyira szeretem őket.. Nem tudnám elképzelni az életem, úgy hogy külön vannak. Depressziós lennék.. De néha is szoktak veszekedni, és lehet, hogy ez is csak egy ilyen átlagos es kibekulnek.
2014. márc. 24. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!