Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kétszínű a rokonságod...

Mennyire kétszínű a rokonságod, vagy családtagod, hogy még nyiltan csinálja is?

Figyelt kérdés

Anyám sokszor mondja hogy apám szereti a férjemet. Jólehet nem egykönnyen emésztette őt meg. És apám emberszámba is veszi a páromat, ha vele van. Jó néha megpróbálja agyilag lenyomni, hogy nem ért ő semmihez, de ettől függetlenül udvarias marad vele.

Ám ha velem van kettesbe akkor olyan szavakkal illeti a párom, hogy a hajam égnek áll. De bele sem gondol abba, hogy én szeretem a páromat és hogy nekem fáj hogy a párom háta mögött így beszél róla. teljesen kétélü a magatartása. Másnál is van ilyen? Hogy védekeztek ellene? Én végighalgatom apámat, de ezekből a dolgokból már nem mesélek semmit. Mivel egyszer már megtettem és az lett a vége, hogy összeugrottunk a párommal. Szóval olyan duma ez ami képes tönkretenni a kapcsolatokat.


2009. dec. 17. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk a családban 1 ilyen ember van, úgy védekezünk ellene, hogy megpróbálunk minél kevesebbet találkozni vele, mert az ilyen emberek még a teljesen problémamentes kapcsolatot is képesek elrontani a sz.rkeverésükkel.
2009. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Néha nekem anyukám ilyen, de inkább probáld meg elengedni a füled mellett. Nálunk szerencsére ritka, gondolom akkor jön elő, ha rossz napja van, de egyiken be másikon ki.

Párodnak meg meg se említsd, ne veszekedjetek más hülyesége miatt!

2009. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 shelli ***** válasza:
100%
Velem az anyósom csinálja ezt, vagyis a párommal neki hord el mindennek, de tényleg mindennek ráadásul teljesen ok nélkül.Ezt 5 éve csinálja először mi is csak összevesztünk miatta de rájöttem nem tehet róla hogy hülye az anyja! Ja és úgy néz a szemembe meg úgy beszélgessek vele mintha minden rendben lenne...
2009. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik kedves családtag mindig hangosan köszön,előre,és mióta nem szívunk egy levegőt vele,nyalja a cipőnk talpát.Levegőnek kell nézni,nem kell vele foglalkozni,oszt' ennyi,kezét csókolom!Azt hozzá teszem,hogy már elejétől fogva elmond a hátam mögött mindenféle idiótának,de ezzel saját magát minősíti.Mikor meg egyszer elordítottam magam,hogy vegyen vissza,akkor ő volt vérig sértődve...Viszont azóta úgy viselkedik,mint a kezes bárány.
2009. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!