Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek igy hirtelen?...

Mit tegyek igy hirtelen? Összemartam otthon mindenkivel, és szociális segélyből élek! Hova menjek? Békülni nincs lehetőség, és nem is akarok! Talán egyetlen lehetőségem ha megölöm magam.

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 15:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt azt hinnétek egy kamasz hülyül itt,közlöm hogy én egy 30éves nő vagyok,aki feladja sztem őgyse tudtok olyat irni amivel megvigasztalhattok,nem is értem minek tettem fel ezt a kérdést most..:((((( húú na mind1
2009. dec. 17. 16:01
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nos ha senki nem fog tudni megvigasztalni,és a döntésedben megváltoztatni,akkor nincs mit tenni.De ha úgy érzed,hogy valakinek szívesen panaszkodnál,és cserébe őszinte választ vársz,és nem azt hogy "jajjj szegényke",vagy csak végre elmondhatom valakinek akkor írd meg nekem akár privátba is ,én szívesen meghallgatlak,és hátha tudok tanácsot is adni..(hisz én is voltam már rossz helyzetben)

37/N

2009. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Irtam privit,köszi!
2009. dec. 17. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen felelősségteljes, felnőtt gondolkodásra vall öngyilkossággal fenyegetőzni...
2009. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos mivel otthon élsz,gondolom gyermeked még nincs.

Akkor mobil vagy,tehát lehet munkát keresni+albérletet bárhol.A távolság egyébként is kihozza a rokonokból a szeretetet.

2009. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

1. Ne sajnáltasd magad!

2. Legyen merszed elnézést kérni, 30 éves fejjel meg pláne.

3. Munkakeresés.


Ha nem írod le, hány éves vagy, én komolyan azt hittem volna, hogy egy tizenéves nyafog.

2009. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Örülhetsz ha neked ez a legnagyobb gondod,hogy idejársz erre az oldalra beszólogatni nem tud érdekelni a véleményed,hisz kivehető a mélységes jóindulatod:S


Amúgy meg a másik válaszolónak,sajnos épp ez a bajom,hogy van egy 12 éves lányom,aki még életben tart,viszont én már nemtudom meddig..:(


Nem kell sajnálni amúgy,nem ezért irtam,magam sem tudom miért..na mind1.sziasztok

2009. dec. 17. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos? Melyik érett nő mondja azt hogy sajnos van egy 12 éves lányom... Úristen! menj pszichiáterhez ha még élsz, hogy ne érezz önsajnálatot
2010. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!