Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgettek a tesótokkal?

Miről beszélgettek a tesótokkal?

Figyelt kérdés

én 16 vagyok a bátyám 10 évvel idősebb és egy kb egy évig alig taliztunk mert külföldön dolgozott.egyébként régebben sokmindent megbeszéltünk egymással,jóba voltunk nagyon .de most nemigazán találom meg vele a közös hangot,sok volt ez az egy év külön:(ti miről beszélgettek a tesótokkal?

köszi :16éves lány


2009. dec. 17. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi mindenről. Ő az egyetlen a családban aki tud rólam mindednt. Mondjuk köztünk csak másfél év a korkülönbség.

Köztetek is minden visszaáll ám majd, csak lehet, hogy még furcsa neki, hogy "itthon" van.

2009. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 24 leszek, az öcsém meg tíz. Havonta egyszer találkozunk, általában suliról szoktunk beszélgetni, programokról, kirándulásokról, vagy az élményekről. Mindkettönket egyformán érdekel a történelem, földrajz, illetve ő nagy technomán. Jókat szoktunk beszélgetni tudományokról is, illetve szívesen elmondja nekem a problémáit. Nagyon örülök annak, hogy ilyen jóban vagyunk a korkülönbség és a távolság ellenére is. :)
2009. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindenről. :) 20/L
2009. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg sok volt az egy év, meg nagy a korkülönbség is. Az én tesóm csak 6 évvel idősebb nálam, mégis teljesen különbözünk, nincs is nagyon közös témánk. Biztos más az érdeklődési kör. A húgom viszont egy évvel fiatalabb, vele jól kijövök, nagyon is. Együtt bulizunk, mindent tudunk a másikról, de tényleg, együtt pasizunk is. :D 17/L
2009. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmirol:S
2009. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!