Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a reakciótok, ha egy...

Mi lenne a reakciótok, ha egy rokonotok fogyasztó tablettát ajándékozna nektek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
A sógorom, aki eddig még soha nem küldött ajándékot nekem annak ellenére, hogy mi küldtünk neki, idén megtörte ezt a hagyományt, és fogyasztó tablettát küldött exkluzíve nekem Karácsonyra. Sosem kértem senkit, hogy küldjön ajándékot, nekem arra tényleg nincs szükségem, szóval nem arról van szó, hogy én másra vágytam, de nem tudom, hogy erről mit gondoljak, mert szerintem ez nem egy olyan kedves ajándék. Igen, a szülésem után híztam, 85 kg vagyok meg amúgy sem voltam soha nagyon vékony, de még szoptatok és biztos vagyok abban, hogy nem lehet úgy lefogyni, hogy valaki bevesz egy tablettát. Szerintem ez neki is eljut a tudatáig, valahogy úgy érzem, hogy meg akart sérteni. A terhességem idején is azt éreztük illetve mások is mondták, hogy szerintük irigy ránk, mert neki nem lehet gyereke, mivel homoszexuális. Én mindenkit elfogadtam a családban úgy, ahogy vannak, sosem a hibákat néztem. Nem értem, hogy más miért nem képes ugyanerre. Ti mit gondoltok? Én nem érzek dühöt vagy ilyesmit, csak olyan furcsa érzést illetve a férjem előtt ez olyan megalázó. Most ezt meg kellene köszönnöm?
2009. dec. 17. 17:23
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
18%
szerintem nem megalázó, én örülnék neki. különbenis családtag! ha idegentől kapnám, akkor biztosan furcsálnám, de ki lenne velünk őszinte, ha nem a család..
2009. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
15%
természetesen meg kell köszönni.szerintem nincs benne semmi sértő hisz magad is tisztában vagy vele hogy kicsit több a súlyod.valószínű érzi hogy szeretnél fogyni és segíteni akart.azt gondolta örülsz neki.nem így van?
2009. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
76%
Előfordulhat, hogy tényleg a rosszindulat vezérelte, de szerintem próbálj meg átlépni a dolgon és légy büszke arra amit elértél amilyen ember vagy hozzá képest és ne foglalkozz a dologgal. Ha találkozol vele és megkérdez a tablettáról, mond meg neki, hogy nincs szükséged rá, mert jól érzed magad a bőrödben (még ha nem is lenne igaz, akkor is) és egyébként sem szeretnél ilyen hülyeségekkel foglalkozni míg arra az apróságra kell figyelned, mert most ő a mindened és holmi fogyókúrákkal nem akarsz veszíteni abból az energiából amit a picire is fordíthatnál.
2009. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Mért kellene megköszönnöd? Ilyen bunkó dolgot... :( Hát én lehet hogy megetettem volna vele. Most a baba a legfontosabb,azok a fránya kilók meg majd lemennek. Amúgy meg ha te jól érzed magad a bőrödben,akkor... nem ér annyit az egész! Ne is foglalkozz vele!
2009. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
72%
Hát azt nem tudom, hogy hogyan reagálnám le, de azt nem értem, hogy a férjed előtt ez miért megalázó számodra! A lényeg, hogy Ti jól meglegyetek, és ha köztetek minden rendben van, akkor ne foglalkozz a sógoroddal.
2009. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
65%
16:36-os vagyok. Az kimaradt,hogy pláne ha rosszindulatból tette. :S
2009. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%
Széles mosoly kíséretében köszönd meg szépen,és mondd neki azt,hogy szeretted volna meglepni Őt egy kis Viagrával,de sajnos már nem volt a patikában...Hozzá teheted még,hogy meglepően meleg idő van ma... :-)
2009. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
85%
Csokitorta ajándékba neki?
2009. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
76%

Küldd vissza neki néhány sorral.

"Köszönöm kedves ajándékodat, de amint az Te is tudod, szoptatás alatt nem szabad gyógyszreket szedni. Én is boldog ünnepek kívánok Neked!

2009. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%

szerintem a férfiak sokszor nem tudják, mit vegyenek, és amikor ajándékozni kell, olyat vesznek,amiről nem gondolják,hogy sértő.

Ha valakinek ,,fürdőszobai" dolgokat vesznek, nem biztos h azért teszik,mert a másik büdös/száraz bőrű/korpás hajú/izzad stb. Tehát szerintem a férfiak de akár a nők is sokszor mellényúlnak ha ajándékozásról van szó.

Az más dolog,ha szándékosan kellemetlen helyzetbe akarják hozni a másikat. Én nem ismerem őt, így meg nehéz nyilatkozni, de ha tényleg sértésből adja,az a legjobb,ha meg sem látszik rajtad, hogy rosszul esik, vagy elsütsz egy jó poént. Szerintem ne foglalkozz vele, magasról sz@rd le :) ha irigy az meg az ő baja

2009. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!