Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ezért megsértődni?

Normális dolog ezért megsértődni?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozgatok, mondta a párom hogy nincs pénz és vakolni kellene.

Mondtam neki hogy küldök 300eurót. Azt mondta rendben. Tudom nem sok de akkor is valami.


Most pedig megvan sértődve mert én nem tudom hogyan kell utalni, és a főnököm segít és az a baja hogy én beavatok mindenkit az életünkbe, a pénzügybe, és hogy 60 ezerre rá van szorulva.



Igaza van?


2014. márc. 28. 11:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
200euró*
2014. márc. 28. 11:47
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Hát az azért eléggáz, hogy felnőtt emberként nem tudsz ilyent, csekket fel tudsz adni már:)
2014. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Messze vagy, hiányzol neki, kombinál. Szokj hozzá!
2014. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
2-es, azért külföldön máshogy vannak a dolgok. Én sokáig azt se tudtam, hogy mi a netbank címe.
2014. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megtörtént, legközelebb kérdezd meg a fõnöködet, hogyan kell az átutalással bánni, viszont én ezért nem sértõdnék meg.
2014. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A hangsúly azon van hogy LEÉGETEM ŐT AMIÉRT PÉNZT KÜLDÖK.
2014. márc. 28. 11:52
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Oh, hát férfiból van. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Sérti az önérzetét.
2014. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hú de nagy égetés, azért is keresel hogy hazaadj nem? Hisztis nőt vettél el.
2014. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a külföldön élő emberek nagy része utalja haza a pénzt az asszonynak, és először ők se tudták hogy kell.

Megtanulod. :)

2014. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki, hogy vki nem tud csekket külföldről feladni, vagy épp banki témákban boldogulni? Csomóan vannak, akik utálják a bankokat, és ha tehetik ezerrel kerülik is őket, és szerintem jól is teszik. Szóval nem ciki, aki ezt írta előzőleg eléggé idióta.


Kérdezőnek: nem normális, de ez a sértődés nem erről szól, inkább az van, h messze vagy, hiányzol neki, és eluralkodott párodon a féltékenység, valszeg megszólalt benne a kisördög, h tutira kavarsz a főnököddel stb.

És persze nincs igaza, de a távolság miatt érthetőek ezek a szituk.

2014. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!