Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megfogalmazni...

Hogy lehet megfogalmazni valaki iránt a szerelmedet?

Figyelt kérdés
Párom akit imádok.Megszokta kérdezni hogy miért szeretem.De sehogy se tudom szavakba foglalni hogy miért,mit szeretek benne.Arra gondoltam hogy meglepem egy kis levéllel amiben ez megírnám neki.De sehol se találok ilyen verset.idézetet vagy hasonlót.valaki tudd adni ilyen oldalt?
2009. dec. 18. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem keress egy találó verset pl. ezeken:


[link]

[link]

2009. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem is lehet leirni,illetve megfogalmazni. Egyszerüen a lényéért ugy ősszeségében. Nem lehet kiemelni egy két dolgot. Szerintem küld el neki ezt a linket, hogy lássa a kérdésed, és a válaszokat, remélem több lesz. Szerintem ebböl érezni fogja hogy szereted.
2009. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kiragadni dolgokat, hogy egy ember miért szerelmes egy másikba. A párom azt szokta mondani, én vagyok a szíve. Ami nélkül nem lehet élni..
2009. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg nem tudod megfogalmazni. Szerintem.
2009. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!