Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lennék a hibás? Nem tudom...

Én lennék a hibás? Nem tudom mit tegyek? Állandó a feszültség nálunk. A többi lent.

Figyelt kérdés
A napokban a fiam szemtelenül szólt hozzám, egymás után többször is, amit én szóvá tettem, de nem nagyon ért a szavam semmit. Erre szóltam a férjemnek, hogy egy kicsit rendreutasíthatná a fiát. Ő odahivta a gyereket (üvöltve), és elkezdett minden ocsmányságot a fejére szórni, volt ott köcsög, b. uzi és folytathatnám a sort, de m ár odáig gerjedt az ember, hogy ütésre emelte a kezét. Ekkor már én is kiabáltam, hogy mit művel, nem így kell a gyereket fegyelmezni. A fiam szeme is könnybe volt, erre rám ugrott az uram, hogy akkor minek lázítom. Mondtam, hogy nem lázítom, csak kértem szóljon rá, erre rám zúdított minden ocsmány szavakat, hát én sem hallgattam, és a hajamnál fogva rángatott ki, és ki lökött az ajtón, hogy takarodjak innen. Ekkor jöt ki a kisebbik gyerek, sikítozva, hogy mi folyik ide kint, és akkor ő is majdnem kapott, aztán együtt a kicsivel elvonultunk sirdogálni. Hát így várjuk mi a karácsonyt! Lehet, hogy én is idegesebb vagyok, de a munkaelyemen is anny i a munka alig érek a végére, itthon folytatom és semmi segítségem nincs. Ha a férjem bármire megkérem, egyből azt ordítja, csinálják meg a kölykök. Már nagyon elfáradtam, alig vártam az ünnepeket, hogy egy kicsit pihenhessek, de így, inkább dolgoznék odabent, ott legalább jól érzem magam a sok munka ellenére!
2009. dec. 18. 07:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Öszintén szólva, ha igy vislekedik a férjed veled, akkor minel vagy vele együtt? A másik, hogy ha ilyne példát látnak a gyerekek, akkor mit vársz tölük? Ha tuodo, hogy ilyen, akkor miért nem rendezed te le a ygerekkel a problémáidat, mért mondod neki, ha todo, hogy ugyis blahé lesz?

Nem értem, hogy ha a férjed elkezd üvöltözni, akkor miért kezded te is? Inkább lenne tönn eszsed, és kimennél a szobából - akkor kevesebb veszekedés meg verekedés lenne.


De a helyedben inkább otthagynám az ilyen embert, és élnék a gyerekekkel külön.

2009. dec. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha a hajdnál fogva rángatott és lökött ki az ajtón és máskor is üvöltözik, akkor mégis mit vártál, amikor a gyerek nevelésére buzdítottad? Vagy eddig egy csendes, szelíd ember volt?

Nem értelek, egy ilyen agresszív embert miért kell felpiszkálni a fiad ellen.

Aki megjegyzem, pont az apja példáját követve nem fog téged becsülni és tisztelni. Ha azt látja, hogy ilyen a férfiminta, ő is ilyenné válhat.

Ha te ezt tűröd, akkor nehéz élet vár rád.

2009. dec. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett nem pici gyerekről van szó, hanem felnőtt szinte, és egy kiváló ember aki nagyon jó tanuló, tisztelettudó (pedig egy ilyen pl-át látott, de ennek ellenére én mindig igyekeztem csak a jóra nevelni őket)egy baja van a szája néha, és most egy kicsit másképp érintett engem is, lehet, hogy máskor eleresztem a fülem mellett. Gondoltam, hogy az apja normálisabban szól rá. Nem szelíd ember, de nem is gondoltam, hogy így fog rászólni.
2009. dec. 18. 07:40
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Hogy neked milyen paraszt urad van!Ki vagyok akadva és még az ilyeneknek szülnek gyerekeket?Mond már nekem,mert sosem tudtam ezt agyilag felfogni,hogy miért maradsz vele és tűröd a sok megaláztatást?Tudom,me szereted!De hogy lehet ilyen embert szeretni? Úgy meg utálnám,hogy az életemben nem akarnám többet még látni sem!Ha ezt az életet választod magadnak,de főleg a gyerekeidnek,(szegények),akkor tényleg te vagy a hibás!Legalább rájuk gondolnál,inkább legyetek szegényebbek,de legalább a gyerekek nyugodt környezetben,békében nőnének fel,arról nem is beszélve,hogy a gyerekek átfogják venni irányodba a "kedves" apuka mintáját,és nagy korukban le se fognak szarni!Lépj minél előbb,ami tudom ,hogy nehéz,de hosszú távon sokkal jobban jártok!
2009. dec. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján a férjed nem egy kedves ember és akkor finoman fogalmaztam. Ha így bánik veled meg a ygerekeivel, akkor érdemes lenne elgondolkozni,hogy nem-e kellene elvállni. Mert ez sajnos jobb nem lesz:( Szépíthetjük a dolgokat,de a férjed megvert és erre nincs bocsánat.
2009. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Ne csodálkozz, hogy ilyen lett a fiad. Eltanulta az apjától.

Nálatok nem ez az egy eset a baj, hanem valoszínüleg az a családmodell, amit eddig éltetetek.

A lányod úgy fog főzni, járni stb (idővel) mint te, a fiad meg úgy fog bánni a nőkkel ahogy az apja.

Nem minden esetben persze, mert van, hogy a gyereknek annyira taszító a szülői minta, hogy tudatosan nem követi, de alapból azt tanulja el, amit az azonos nemű szülőtől lát.

2009. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Válaszolok: Nem szeretem egyáltalán, mert már nem lehet szeretni, pont az ilyen viselkedései miatt!!!!

Váltunk volna kb. másfél éve. A lakásunkra megvolt a vevő, jött az ügyvéd, és az utolsó pillanatban mindenkit úgy kidobált innen, hogy a lábuk nem érte a földet, úgy menekültek. A vevők azt mondták, nekik ez a tortúra nem hiányzik, van millió eladó lakás! Igazat adtam nekik! Na, ezzel a helyzettel mit tehetek?

2009. dec. 18. 07:54
 8/21 A kérdező kommentje:

Ja, és még közölte, hogy földönfutóvá tesz, kisemmiz, mehetek az utcára, és ha nem tetszik bármi tegyek ellene. Ez a szólás mondása: Tegyél ellene.

Aztán megpróbáltuk a szép pofát egymásfelé, hát nem nagyon ment.

2009. dec. 18. 07:56
 9/21 anonim ***** válasza:

7.49

a válaszadás egy dolog, a primitív kispolgári érzéketlen okoskodás és kinyilatkoztatás meg egy másik. mit jósolgatsz te ott a géped előtt, emberi sorsokról? Majom.


a kérdezőnek: nem gondolkoztál még a váláson?

2009. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Kérj segítséget, itt: [link]
2009. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!