Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsony előtt szakítottam a...

Karácsony előtt szakítottam a párommal, mert sajnos már kizárőlag a régebbi rossz dolgok jártak állandóan a fejemben hiába próbált változni. Talán velem van a baj?

Figyelt kérdés

Féltem, hogy ugyanúgy lesz minden, mint eddig, (negatívan) azt viszont én már nem akartam, nem lettem volna képes ép ésszel elviselni. Most itt vagyok egyedül, az ünnepek előtt és nem tudom, jól döntöttem-e?

Ha valakinek van hasonló tapasztalata, írjon. Más is járt így?


2009. dec. 18. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen jól döntöttél.Semmi értelme egy hazug rossz kapcsolatban lenni,még az ünnepek miatt sem.Ha úgy érzed vége,akkor jobb mielőbb kimondani,tisztába tenni a dolgokat.

Az egyedüllét nem lehet ok a maradásra,azzal becsapnátok magatokat.

2009. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Én nem tudom mi volt a helyzet, szerintem abból amit írtál nem derül ki.

Fontos, hogy a dolgok részletes ismerete után kell mérlegelni, és Te vagy az aki döntést hozol,hoztál.

2009. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem írtad, hogy mi volt a baj régebben, így nehéz megítélni, de szerintem kár azt várni, hogy a másik megváltozik, mert ez ált. nem szokott megtörténni. Szerintem jól döntöttél, hogy nem vártál erre.
2009. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked nem az a jó az életben, ha a rossz dolgokra gondolsz?

Most szakítottál és nem azt nézed, hogy most akkor jönnek az új élmények, amiben ott a jó lehetősége...most az a fájdalmad, hogy Karácsonykor szakítottál.

Vannak emberek, akik szeretnek szenvedni. Nem lehet, hogy te is szeretsz?

2009. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!