Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jön a karácsony én meg itt...

Jön a karácsony én meg itt vagyok egy ratyi kapcsolatban, depressziós vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandó rossz kedvvel küszködök mostanában. Különösebben nincs ,,karácsony-érzésem" mégis nagyon rossz ha erre az ünnepre gondolok mert úgy érzem magányos vagyok. Van barátom de mostanában igencsak hanyagol pedig évek óta együtt vagyunk, és hiányzik. Szakítani nem merek. Nem lehet vele semmit megbeszélni, már próbáltam. Mondja hogy szeret de nem mutatja ki. Mit tegyek? Hagyjam majd ő keres ha akar ugye? Mert sokszor én keresem, idáig ha nem kerestem akkor megijedt és keresett. Csak nem bírom ki nélküle....
2009. dec. 18. 08:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

márpedig addig nem szakítassz, addig ez így marad, esély sincs a változásra, mert most foglalt vagy.

de miért jobb egy ratyi kapcsolat, a változás lehetősége nélkül, mint az egyedüllét, és a lehetőség, hogy bejöjjön valami értelmes? :)

2009. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem mutatja ki a szerelmét.

Hanyagol.


Mégis miért szereted?

2009. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért szeretem. Régen minden olyan szép volt.
2009. dec. 18. 09:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján, takarékon éled az életed. Feltételezem fiatal vagy még ehhez...nem mintha nem lehetne leélnünk éveket, vagy egy életet is az állóvízben...csak minek?
2009. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg nagyon belecsimpaszkodtál a srácba. Nem hagysz neki levegőt, ezért menekül. Ne hívogasd, vagy ha fel is hívod, ne éreztesd vele, hogy hiányzik, és hogy mikor találkoztok. Hagyd békén. Csinálj mással programot, barátnők, család. Otthon laksz? Ha igen, akkor főzzél anyukáddal, menjetek el együtt moziba, vagy sétálni. legyél kedves a barátoddal, de ne fojtsd meg. Ha szerencséd van, még nem ölted meg teljesen az érzéseit irántad. Ha meg már tényleg nem szeret téged, akkor az hamar ki fog derülni.


Tudod nagyon frusztráló ám, különösen egy pasinak, hogy ha szeretne mega lenni, vagy a barátaival egyedül söröznik, dumálni, és a barátnője meg azzal nyaggatja, hogy miért nem vele van, és sose foglalkozik vele... Gondolom ismerős a műsor. De nem csak a nő van a pasi életében, kell más program is. És ezt nem szabad zokon venni, inkább a nő is keressen más elfoglaltságot, érezze jól magát a pasi nélkül is. Ez egy egészséges kapcsolat alapja. Ne legyél társfüggő!!!!

2009. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok társfüggő, de mostanában durván elhanyagol! Csak a haverok számítanak neki! Tegnap is, meg tegnapelőtt is úgy volt hogy talizunk, de lemondta, mert hogy ő ajándékokat vesz, de gyanítom hogy akkor is haverokkal volt. Tegnap azt mondta hogy ma már tuti hogy összejön a tali,mert már nagyon mérges voltam hogy mindig lepattint, de akkor miért nem keres? Csak csörgetett (azt jelenti gondol rám). Mit tegyek? Szívem szerint már nagyon szeretnék vele talizni, várom hogy hívjon de nem...
2009. dec. 18. 09:44
 7/16 anonim válasza:
Tényleg elég baj, ha csak a pasidtól függ, milyen a hangulatod. Ülj le vele beszélgetni, mielőtt még tovább gondolkoznál, mit érezhet ő.
2009. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Senki nem mondhatja meg, hogy mit tegyél.

Olvasóként elborzaszt, hogy valaki számot ad a mérhetetlen szerencsétlenkedéséről...és hiába kap értelmezhető válaszokat, nem értelmezi.


Én tényleg toleráns és elfogadó vagyok, pláne a szerelmi bánattal kapcsolatban, mert az egy szar ügy...de ha valaki személyiségének gyenge a dinamikája (értsd: nem veszi kézbe a dolgait, nem hoz egyértelmű döntéseket, nem érvényesíti az érdekeit)...az kb. ezen a szenvedős szinten éli le az életét.

Sajnos, de így van.

2009. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó most ezzel mit akarsz mondani? Értem, ne éljek így, szakítsak?
2009. dec. 18. 10:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj...de hány éves vagy?
2009. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!