Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány nagyon nyomul...

Van egy lány nagyon nyomul ám. és már tobszor probáltam lerázni de ném változik szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 10:56
 1/10 anonim válasza:
Azért nyomul mert tetszel neki?? Szerintem szépen mond meg neki hogy mi a helyzet hogy nem az eseted stb...nem szabad otronbán mert akkor elmegya bátorsága és más fiúknál nem mer majd kezdeményezni, pedig lehet, hogy annak a fiúnak tetszene... Neked miért nem tetszik? próbáld meg megismerni egy kicsit :D ki tudja mit hagysz ki ;)
2009. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bővebben? mit jelent a nyomul? mit jelent a lerázás?
2009. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Ismerős eset.Pont ez van nálam is:D

Egy lány állandóan hivogat mikor találkozunk én mindig lenyomom ,hogy hagyjon már,viszont azt meg nem akarom megmondani neki,hogy nem akarok semmit,mert olykor olykor összefutunk és akkor van csók,szopi,meg szex.

De télleg van mikor 20mp-enként hiv ,én meg lenyomom:D

De itt én vagyok a hibás

2009. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
egyértelműen te vagy a hibás előző... nem magyaráznám, hogy miért. de a csaj is hülye, már bocs
2009. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ismerős folytonosan hivogat őnkéntesek vagyunk ( a vőrőskeresztné)és hat onnan ismerem mindig bujik hozám,hogy fázik azt mondja és ilyenek ...... és hát hiába huzodozom mert nm veszi a lapot és megsérteni sem szeretnem !!
2009. dec. 18. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Monjdad neki,hogy párkapcsolatban élsz(mégha nem is..),erre talán már veszi a lapot!;)
2009. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha meghívod kajálni valahová, hogy beszélned kell vele és akkor elmondod, hogy látod, hogy viselkedik, de téged zavar, mert nem az eseted. Ne félj megmondani neki, mert akkor nem te irányítod a saját életedet.
2009. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

próbálj általánosságban beszélni, aztán, ha nem ismer magára, konkretizáld, pl.:

"Ezek a mai lányok olyan nyomulósak tudnak lenni, ez pláne akkor idegesítő, ha nem is tetszik az illető. Volt már úgy, hogy valakinek bejött a nyomulásod? Mert nálam nem fog."

2009. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek-perec, hogy nem akarod megbántani, de ne bújjon, mert te nem szeretnéd! Ettől még lehet beszélgetni, barátkozni, de tudja, hol a határ!
2009. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Áradozz neki egy másik lányról.
2010. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!