Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, van egy 26...

20 éves vagyok, van egy 26 éves barátnőm, akinek 5 éves kislánya van.3 éve nem élnek a gyerek apjával együtt. A páromnak mindig idősebb pasijai voltak. A gyerek mindegyiket szerette. Velem ellenséges. Tanácsok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Lehet az elején mindegyikkel ilyen volt, idő kell neki, amíg megszok.
2014. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Már eleve az sem normális helyzet, hogy egy 5 éves kislány az anyja több pasiját is ismerte...
2014. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Egy gyerek szeretetét nehéz kierőszakolni.

Kezdj bababútort barkácsolni előtte, de csak a magad kedvére.Nézegess képeskönyvet - ez lehetne a csali, talán ráharap.

Egyébként ne erőszakold a kapcsolatot, várd meg, hogy ő nyisson.

Ha a mamája szeret, te is jól viszonyulsz hozzá, akkor megnyugszik. Nem lehet az is baj, hogy sok "apuka" volt már képben, és rád vetíti a csalódásait?

2014. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

"A páromnak mindig idősebb pasijai voltak"


...és itt a "pasijain" van a hangsúly!

Vagyis a férjén kívül is volt már egy csomó dugó-danija.

A te utadat is kifogja adni előbb -utóbb, mert nem fog lehorgonyozni egyetlen pasasnál.

Ráadásul te még harmatos kis kezdő vagy az ő életében megforduló hímekhez képest.

Szerintem csupán kitöltöd az űrt, amíg beújít egy újabb bikát.


Csak a gyereket sajnálom, hogy ezt látja a "K" (edves) anyjától!!

2014. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
a gyerekek okosak. Hamar rájönnek, hogy nem szabad túl közel kerülni az aktuális bácsihoz, mert az úgyis elmegy előbb-utóbb :( Egy-két csalódás után gyorsan tanulnak.
2014. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Na, itt van már a lepontozó. Kíváncsi vagyok, neki mi lenne a 100%-os válasz.
2014. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Nincs min csodálkozni!!! Annyi apuka volt az életében hogy szegény nem tudja kihez alkalmazkodjon.


Annyi biztos hogy nem normális helyzet ez, ahol a gyerek minden férfit ismer hiszen ha szex partnerre van szüksége azt meg lehet oldani máshogyan. De most már áldozatot követel, és példát is kellene mutatni az anyukának.

2014. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Türelem, és türelem. Egy kisgyerek szeretetét nem lehet máshogy megszerezni. Ráadásul van a dackorszak is, amit pont te fogtál ki valszeg.
2014. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem,nem a barátnőmről véleményt! 3(!) ember volt az életében! A gyerek apjaés még 2!
2014. ápr. 6. 18:59
 10/17 anonim válasza:
95%
én igy nőltem fel....anyám sosem szeretet igazán...hamar ment férjhez nem élte ki magát fiatalként és ugy pótolta be h sürven cserélte a partnereit.nagyon nehezen fogsz a gyerek bizalmába bekerülni.ugyahogy az előző válaszoló mondta h az ő köreiben is forogj.ugy mint pl. kedvenc dolgait tudjad,mindig vigyél neki apróságokat,gondolj rá is ne csak a barátnődre. szervezz közös programot. :) menj el érte az oviba vagy iskolába és beszélgess vele minnél többet. :)18/L
2014. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!