Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (Meleg kérdés) Szerintetek...

Moonlightsentinel kérdése:

(Meleg kérdés) Szerintetek normális, hogy egy hónap együtt járás után azt akarja a barátom, hogy menjünk ki külföldre a családjához 1 hétre? Vagy ez a kulturális különbségekből fakad?

Figyelt kérdés

Először is, ez a kérdés melegekről szól, szóval akinek ez szúrja a szemét, az légyszi nyomja meg a vissza gombot, nem kell itt fröcsögni, mindketten jobban járunk :) Neked sem kell olvasni számodra gusztustalan dolgokat, és nekem sem kell olvasni olyan sértő kommenteket, amiket úgyis ignorálok. Köszi!


Kb. egy hónapja jöttem össze egy afrikai származású (kenyai) sráccal (kb. 5 éves volt, amikor a családjával Franciaországba költöztek, ő meg most itt tanul). Nekem ez az egy hónap még kb. az ismerkedési időszakban van benne, ő viszont valahogy már sokkal komolyabban gondolja a dolgokat. Nem arról van szó, tetszik nagyon, meg tök jól elvagyunk, de azért na...

És most kitalálta, hogy 2-3 hét múlva menjünk ki a családjához Franciaországba 1 hétre! Mert hogy ő mennyit mesélt rólam és milyen kíváncsiak rám szeretnének megismerni stb. Csak nekem furcsa ez még kicsit? Nem korai?

Viszont ha belegondolok, volt egy lány haverom, aki régebben összejött egy nigériai (ha jól emlékszem) sráccal, és az is két hét múlva már el akarta venni. Szóval ez náluk is általános dolog, csak kulturális különbségből adódik? Mert akkor végül is elfogadhatóbb, ha csak szimplán ezt szokta meg.

Most nem tudom, mit csináljak, szerintetek menjek ki vele? Mert végül is lehetőségem van rá, csak ez még nekem baromi korai. Túlbonyolítom?

19/F


2014. ápr. 10. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem csak hazautazik, megismered a családját, kint vagytok egy kis időt, és hazajöttök. Ebben semmi nincs. Jól érzitek magatokat. Az meg ne zavarjon, hogy megismered a szüleit. Gondolj az egészre úgy, mint kicsiként, csókolom jöttünk játszani.

Túlbonyolítod.:)

Jó szórakozást, élvezd az előnyaralást

2014. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szerintem is csak tulbonyolitod ;) Ha van rá lehetoseged akkor mindenképp :)
2014. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
*mindenképp menj el vele, a csaladjaval biztos jól ellesztek :)
2014. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ÉN is mennék! miért egyébként neked mennyi lenne az az idő, amikor már azt mondod, hogy bemutatnád a párodat a családodnak? Fél év? egy év? Hát gondolom amikor komolyan gondolod. Na ő most gondolja komolyan, ebben még nincs semmi rossz szerintem. Menj bátran! :)
2014. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Na, elismerésem :) Amúgy. .bocsi ha ezt kérdezem, de mivel ő afrikai, így nem túl nagy neki, mikor berakja? Vagyis... érted.. neki gondolom sokkal nagyobb van, mint neked.. oké, csak egy kérdés :)


Szerintem igen, kulturális különbség van csak.. náluk ez a szokás :) Ő amúgy mennyi idős? gondolom nem sok év van köztetek.

Persze, simán kimehetsz vele, pláne ha lehetőséged is van rá... De ha úgy érzed, neked még korai, és még nem tartasz ott, ahol ő, megmondhatod neki, hogy majd legközelebb.

20/f

2014. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki. Mi még kb. két hete jártunk a barátommal, mikor bemutatott a családjának - jó, húga dipiosztója volt, de természetesnek vette, hogy elhívjon -, aztán rá kis időre pedig én vittem haza.

Ha a külföld úttól félsz, vagy attól, hogy átverne, tájékozódj, hogyan tudsz esetleg hazajönni, mennyibe kerül, ilyesmi. De ne félj, nincs ebben semmi különös. Sok sikert!

2014. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ebből pusztán Te csinálsz meleg kérdést. Ha nem írod ki hogy meleg kérdés, a történetből abszolút nem derült volna ki. Azt hiszem Te provokálni szeretnél itt embereket. Ráfáztál, nem megyek bele.


Amúgy ha párkapcsolatra gondolok, akkor nem hiszem hogy egy közös utazás egy havi ismeretség után olyan kirívóan korai lenne. Bemutat a szüleinek? Na és. Tedd össze a két kezed, hogy elfogadnak. Ennyi. Ne bonyolítsd az életed úgy, mint a kérdésedet.

2014. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg kellett az infó, hogy fiúkról van szó, mert ha lány lennél, azt mondanám, hogy gondold meg 2x, de így azt mondom, hogy menj nyugodtan, ha kedved is van hozzá. Én pont 19 évesen kimentem egy nigériai sráchoz külföldre, és örültem, hogy élve megúsztam, minden túlzás nélkül...egy azóta felnőtt nő. :)
2014. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet végül is. Lehet tényleg túlbonyolítom, csak egyébként is úgy látom, hogy pár dologban előrébb jár mint én, aztán lehet emiatt bolyolítom túl. Hm, köszi, végül is igazatok van :)


(Zárójeles megjegyzés: Nem, nem provokáció, csak azoknál a kérdéseknél, aminek meg semmi köze hozzá, és a kérdező nem írja ki, az szokott menni, hogy miért nem szólt? Meg micsoda undorító/gusztustalan dolgot kellett elolvasniuk. Úgyhogy szeretem jelezni, és erről nem is kívánok többet beszélni, mivel valóban ez egyébként egy normális felfogású embernek egy mellékes dolog, ebben igazad van.)


((Extra zárójeles megjegyzés: én vagyok az aktív :D))

2014. ápr. 10. 15:45
 10/13 A kérdező kommentje:
15:45 Mert, mi történt? :O
2014. ápr. 10. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!