Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodnom kellene?

Gyanakodnom kellene?

Figyelt kérdés
Nemrég regeltem egy ismerőskereső portálra, ahol a párom már rgen regisztrált tag. Össz-vissz 15 ismerőse van, abból két ismeretlen nő, akik egymás ismerősei is. Egy másik ismerőskereső portálon, ahol a férjemnek több, mint 500 ismerőse van és én is régóta regisztrált vagyok egyik nő sem ismerőse, pedig fent vannak. Ma rákérdeztem, hogy kik azok a lányok és elkezdett hebegni, hogy hagyjam már meg, hogy nem tudja.15 ismerőse van és nem tudja ki az a két nő???? Nem gyanús ez egy kicsit? Egyébként nemrég szültem, így érthető módon nem vagyok még a legcsinibb és sex sem lehetett köztünk a terhesség alatt. Minden nap munkásruhában megy el szerelni, abban is jön haza, sokszor elég későn. Szerintetek van okom gyanakodni? Hogyan derítsem ki? Ha valami van már úgyis riasztotta a két csajt, hogy csendben maradjanak, ha véletlenül felkeresném őket. Tippek? ötletek? vélemények???
2009. dec. 20. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Sztem chatelt veluk parszor es bejelolte oket.Ennyi.
2009. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem hinném,hogy munkásruhába megy a randevúkra. Ha meg reggeltől estig dolgozik,akkor az a keresetén is meg kell hogy látszódjon.Akkor lenne okod aggódni,ha sokat dolgozna,és alig vinne haza pénzt.

Szerintem ne idegeskedj ezen....gondolj a pici babára is.

2009. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát ez az, alig látok pénzt...

Ja, most vettem észre, hogy két adatlapja van ugyanazon a portálon...

2009. dec. 20. 18:33
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Apukám képtelen megjegyezni neveket,arcokat,ha nem látja és hallja őket nap,mint nap.Több száz ismerőse van,mert nem akar udvariatlan lenni és mindenkit vissza jelöl,aki őt bejelölte.Ez abszolut nem jelent semmit.

Ne tedd ezt a férjeddel és magaddal sem.Meg fogja őrjíteni a féltékenységed és ha most nincs gond,akkor emiatt lehet. Ne hidd,hogy azért mert van rajtad plusz kiló és nem lehet még a szex,ezért már nem szeret téged.Szültél neki egy babát,ez hatalmas dolog.Figyelj arra,hogy a baba mellett is legyen rá időd,ha este hazaér valami finom vacsi vagy csak egy masszázs stb.Jól fog neki esni és örömmel megy haza,de ha azzal várod az ajtóban,hogy biztos csajozott,akkor már elöbb várja a túlórát,mint a hazasétát.

2009. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Te is írod, hogy nem vagy a legcsinosabb a szülés miatt. Nem inkább ebből adódik a probléma, hogy nem bízol eléggé abban, hogy így is szerethető vagy? Talán túl sok az otthon ezekkel a gondolatokkal eltöltött idő... Szerintem kicsit menjetek el - ha van rá lehetőségetek - sétálni, vagy kikapcsolódni.
2009. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Én is mindenkit visszajelölök aki bejelöl 700-800 ismerősöm van, de legalább 100-150 embert nem ismerek belőle!

Szerintem ne idegeskedj emiatt, és ne tedd tönkre evvel a kapcsolatotokat!

2009. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Nahát, én sosem nézegetem párom ismerőseit az iwiwen, eszembe sem jutna és valószínűleg nagy részüket nem is ismerném, tökéletesen megbízom benne! Fő a bizalom, ne gyanakodj, ha érzed, hogy szeret!
2009. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
18 34-es. és kedves kérdező! igen, gondolják ezt így a nők, hogy milyen csodálatos vagyok, mert szültem...csak így láthatja, de a pasik másképp vannak ám összerakva teljesen!! igen, gyanakodj, mindíg és mindenhol mindenre figyelj, és legfeljebb csak kellemes csalódás érhet nem az, hogy már hetek-hónapok óta kavar a drága férjed, te meg észre sem veszed, mert azt gondolod, á melós ruhába megy el, meg jön...ne feledd mennyi romantikus történet szól izgi szerelőkről...ugyanmár, pasi, igenis kérd számon.
2009. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Eddig maximálisan megbíztam benne. DE!!! Ha nincs semmi takargatnivalója miért nem mondje azt, hogy á, csak bejelölt a két csajszi és visszajelöltem, ennyi! Miért tagadja, hogy bármi köze lenne magához, az egész adatlaphoz??? 15 ismerőse van ott, mint írtam. Abból csak az a két lány, akit nem ismerek, a többit tudatosan visszajelölte. Ráadásul a másik adatlapján ismerőse tesóm, ezen nem. Egyáltalán miért van ott két adatlapja??? Ha nekem nincs semmi takargatnivalóm, akkor nem idegesedek be a kérdés hallatán és nem tagadom azt, hogy igenis visszajelöltem őket.

Nem lenne gyanús, ha nem így reagált volna. Még azt sem mondhatja, hogy féltékenykedek, mert eddig a sok év alatt egyszersem volt rá példa.

2009. dec. 21. 07:14
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Talán azért idegeskedett a férjed, mert tudja, hogy féltékeny vagy! Ne aggódj ilyeneken, nem is értem, miből jött az ki neked, hogy azért, mert a két lány be van jelölve nála, akkor már megcsal. Az én férjem munkahelyén sok szép és csinos lány van (tüncimanci típus, ő maga mondta), mégsem vagyok féltékeny egyikre sem, mert tudom, hogy a párom mindennél többre értékeli a családját. Szerintem Neked inkább önértékelési zavaraid vannak, ami talán abban keresendő, hogy nem vagy még a régi szülés után. Én sem vagyok megelégedve magammal, még mindig van rajtam felesleg, pedig másfél éve szültem. De én egy ilyenből nem gondolnék megcsalásra.
2009. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!