Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigy vagyok! Hogy győzzem...

Irigy vagyok! Hogy győzzem ezt le?

Figyelt kérdés
A dolog lényege az, hogy irigy vagyok mindenkire.A testvéremre hogy munka nélkül is megvan mindene,mert szüleim eltartják,hogy itthon mindenkinek jobb munkája van mint nekem.Undorral megyek minden nap dolgozni, főleg most hogy bejöttek a hidegek, egész éjjel majd megfagyok.Párom is mindig mondja milyen jó melegben van, egész nap semmit sem csinál, én meg bármit megadnék ilyenkor egy kis melegért:(.És ez kihat, nem szívesen beszélgetek már a párommal sem, családommal sem.Munkát változtatni nem tudok, mert sehova nem vennének fel.viszont az egészségem is kezd tropára menni.Próbálom mindig magamban legyűrni és örülni hogy nekik legalább jó, de lelkem mélyén azt kivánom hogy bárcsak egy napot kéne nekik az én munkahelyemen kibírni.
2009. dec. 20. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Imádsággal, és erős akarattal!
2009. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
mit dolgozol?nem vagy irigy az én csőrömet is piszkálná ha mindenkinek jobb lenne mint nekem.
2009. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
az önsajnálatod vezetett ide. Ahányszor eszedbe jut, mennyire rossz helyzetben vagy gondolj arra milyen lehet indiában, vagy afrikában. Amit tenned kell, hogy hálát adsz a dolgokért...szedj össze mindent amiért hálás lehetsz...van egy barátnőd, aki valószínűleg nem jönne Veled össze megint, ha most találkozna Veled. Hálát kell adnod mindenért ami körülötted van, mielőtt elveszted azt is
2009. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
En rad vagyok irigy!Neked legalabb van melod...
2009. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
21.11 vagyok...kifelejtettem, hogy ha eleget hálálkodsz magadban, jobb kedved lesz...ha jobb lesz a kedved javulnak a kapcsolataid...ha javulnak a kapcsolataid, könnyebbé válik az életed
2009. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok(23 éves).Persze én örülök annak hogy nekik jó, csak fáj is valahol, hogy a legfiatalabb vagyok a családban mégis én vagyok a legnagyobb sza+++rban:(!Csinálom a munkát mert tudom hogy muszáj.
2009. dec. 20. 21:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyűrd le. Tombold ki, vagy írd le. Sokat segít, hiába hangzik maszlagnak. Nem mellesleg kezdj el másik munkát keresni, de amíg nincs, ne hagyd ott a régit. Tuti lesz valami élhetőbb. Mivel a nap nagy részét a munkahelyeden töltöd, amit utálsz, ki fogsz bukni elég gyorsan. Hajrá.
2009. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos kibukik belőlem, párommal is ingerült vagyok,családommal is.Egy éve keresek más munkát, de sikertelenül:(
2009. dec. 20. 21:38
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Én ezt nem irigységnek nevezném, hanem inkább úgy mondanám, hogy igazságtalannak tartod a helyzetet.

Dehát az élet ilyen...:)) Én is sokszor érzek hasonlót, csak már nem tombolok miatta, lehet, hogy azért, mert idősebb vagyok, mint te.

2009. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem írígység hanem elkeseredettség.

Csak a változtatás hozhat eredményt úgy a fejedben mint a munkában. :-)

2009. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!