Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel a gyászt?...

Hogyan dolgozzam fel a gyászt? Mással is előfordult, hogy csak később ütött ki rajta mindez?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég egy nagyon közeli rokonom elvesztettem, együtt éltünk, de még nem hiszem, hogy felfogtam pedig ott voltam, mikor meghalt. A suli eléggé lefoglalt, de most félek a szünettől, hogy hirtelen rám szakad az űr és szétesek... Ez az eset felnyitotta a szemem, hogy sok barátságom nem is igazi, a családom hozzáállása is érdekes... Eléggé el vagyok veszve, nem vagyok önmagam, az alapvető bizalmam rendült meg a világomban. Kinek mi segített ilyenkor?

2014. ápr. 12. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az idő segített. Nem mindenki egyformán, séma szerinti időben dolgozza fel a gyászt, mert az egy folyamat.

Barátaid, családod pedig megint másképp fogja fel, nem rosszabbak ők ettől, csak máshogy élik meg az elmúlást.

Sajnáltam, hogy nem vagyok vallásos. Azt hiszem, nekik könnyebb.

2014. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos lesz még ilyen hogy megrendülsz a világodban!

nekem az segített, mikor rájöttem, hogy egyedül csak magara számíthatok! Sajnos senki másra!

Mert a barátoknak épp mindig van elfoglaltságuk, a család olyan, amilyen. de én mindig ott vagyok magamnak! Sportolj! Erőt ad, önbizalmat! és segít megismerni magad még jobban!

2014. ápr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!