Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne hiányozzon...

Mit tegyek, hogy ne hiányozzon annyira a nagymamám aki 2 éve halt meg?

Figyelt kérdés
Bár már 2 éve, de még most is mindennap gondolok rá. Neki mondtam el minden örömömet, bánatomat. Mindig ő volt az első akit felhívtam, a szüleim nem nagyon foglalkoznka vele, élik az életüket, kergetik a pénzt. Bár már külön éklek a párommal, de mégis annyira hiányzik, hogy felhívhassam és elmondjam neki mi történt velem, meg hogy beszélgessünk, süssünk- főzzünk együtt. Elmondja mi történt vele, meséljen a régi dolgokról.
2009. dec. 21. 10:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 23 éves vok. Tehát már nem vagyok kis gyerek, de mégis olyan nehéz elfogadni, hogy nincs.
2009. dec. 21. 10:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van rendjén, hogy hiányzik.

Álmodban nem szokott jelentkezni?

Idővel csitul a fájdalom

2009. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, ez így van rendjén. Nekem is vannak, akik minden nap az eszembe jutnak, és hetente legalább 1x sírok miattuk. De egyszerre leginkább csak egyért.

Ne akard őt elfelejteni, és próbálj örömmel gondolni arra, h milyen szép volt vele

2009. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan egyedül érzem magam nélküle. Egy csomószor volt olyan, hogy amikor már meghalt fogtam a telefont, hogy felhívom és akkor kapcsoltam, hogy milyen hülye vagyok...
2009. dec. 21. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elengedni.

Tudom nehéz, de ez tényleg segít.

Örülj neki és légy hálás h ilyen mamád volt.

Nem mindenkinek adatik meg . :-)

2009. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom hogy meghalt a mamad, 1 kozos van bennunk, az hogy nekem is sinte o a legfontosabb az eletben, bar az en mamam meg koztunk van, de felek hogy mi lessz ha o mar nem lessz?'! engem 2 eves koromtol Ő nevelt fel, mindent megbeszelunk, es annyi mindent kaptam tolle es nagyon sokat segit nekunk mert en is mar egyutt elek a baratommal. En minden nap atmegyek hozza kozel lakunk egymashoz O is sokat jon hozzank, nagyon szeretem ot es nem tudnam elkepzelni mi lessz ha nem lessz. Nalla jobb embert keresve sem talalnek ez biztos. Nagyon sajnalom hogy veled mar megtortent ez a szornyu dolog, amitol en is nagyon felek.
2009. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon sajnállak, tudom,mit érzel. Én az Anyukámmal vagyok így, másfél éve halt meg, hatalmas űrt hagyott bennem. Engem a halálközeli élményekről szóló beszámolók vigasztalnak (Moody, Kenneth Ring) mert tudom, hogy egy nap találkozunk, és lehet, hogy velem van, amikor szükségem van rá. Szerintem a mamád is meghallgat odaátról, de tudom, ez nem ugyanaz, mint amikor élt, de némi vigaszt nyújthat ez a tudat.
2009. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy ezt olvastam nekem is újra előjöttek a régi emlékek :( borzalmasan hiányzik nekem is 5 éve halt meg de még most is itt érzem velem... ne akard elfelejteni hisz úgyse tudod inkább gondolj azokra az emlékekre amik a legszebbek voltak
2009. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudnám elfelejteni, csak annyira rossz nélküle. Mióta meghalt széthullott az egész család.
2009. dec. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!