Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal feszult a hangulat,...

Párommal feszult a hangulat, nem ok nélkul voltam féltékeny.2napja van uzleti uton, ma késo este kell haza érkeznie. Felhívjam?

Figyelt kérdés
Párommal feszult a hangulat, nem ok nélkul voltam féltékeny.2napja van uzleti uton, ma késo este kell haza érkeznie.Azt mondta, amint otthon van, hív. Felhívjam, vagy várjam meg, amint o jelentkezik? Nem akarok olyannak tunni, aki folyton ellenorzi. Mit tegyek?

2014. ápr. 13. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy nem ok nelkul voltal feltekeny? Mit csinalt? Ha azt irta jelentkezik akkor Te ne keresd szerintem. Bar mondjuk attol is fugg mi a sztori..ha vmi nagyon durva akkor en akar telefonba is de magyarazatot varnek..pont nem erdekelne a vilag melyik pontjan tartozkodik. Ha vmi hulyeseget fujtal fel akkor meg inkabb varj holnapig.
2014. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mielott elutazott, akkor vesztunk ossze.. nem csalt meg, féltékeny voltam egy holgyre, aki sokszor a kozelében van, s felkerultek képek is a netre.. amikor kérdore vontam, akkor osszevesztunk.. az uzleti útról írt sms-t mind a 2 nap...
2014. ápr. 13. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta, hogy hív ha hazaér, akkor miért ne várnád meg, amíg hív?

Az hogy miért voltál féltékeny meg nem derült ki, meg az sem, hogy mi köze van ehhez a kérdéshez.

2014. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismered a hölgyet?Vond kérdõre,amikor megérkezik, de szerintem ne hivd fel.
2014. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem ismerem személyesen, csak beszélt már róla.. 2szer találkoztak, mind a kétszer kulfoldon, az uzleti úton..

koszonom a válaszokat, nem hívom fel, megvárom, még hazaérkezik...

csak azért gondolkodtam el rajta, hogy megkérdezzem merre jár, hogy tudja, h gondolok rá

2014. ápr. 13. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező most neked mi a gondod. Hol azt írod hogy nem csalt meg a férjed, hol meg nem alaptalanul vagy féltékeny. Nem értem.
2014. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem a férje
2014. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
most nem azért de tuti volt valami. legalábbis én tuti féltékeny lennék.
2014. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi ujsàg van?
2014. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!