Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem unalmas már a sok szánalma...

Nem unalmas már a sok szánalmas család pl. a Fókuszban, amelyeket csak azért mutatnak be, hogy segítsünk rajtuk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 21:06
1 2 3 4
 1/33 Sexylady ***** válasza:
73%
Te belegondoltál már, hogy valakinek az az egyetlen lehetősége?! Ha nem akarsz nem segítesz, de ne fikázd csak azért, mert te ilyen egy önző dög vagy!
2009. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne szánalmas? Ha te lennél ilyen helyzetbe akkor biztos neked is jól esne.! Szerencsétlenek nem tehetnek róla hogy ebbe a helyzetbe kerültek.. pl: Mind a ketten elveszítik a munkájukat.és ugyebár a gyerekeknek meg nem ilyen sorsot akarnak adni hogy éhezenek. Mindenki ott segít ahol tud!
2009. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Máshogy közelíteném meg. Szerintem inkább az szánalmas, hogy egy kereskedelmi csatorna más bajából , nyomorábol harácsol pénzt. És nem feltétlen segítő szándékkal, mégha a felületes szemlélőnek ez is jön le.


retafdog

2009. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Unalmas??Hidd el a tizedét sem látod és adj hálát az istennek,hogy nem kerültél ilyen helyzetbe.Bár még kerülhetsz elég egy rossz pénzügyi döntés amit a férjed vagy apukád hoz és vége a királykisasszony életednek.
2009. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
vannak valóban szánalmas emberek akik bekerülnek és ezek között vannak családok, cigányok, stb is, de pl akik most voltak bent azok szerintem nem voltak szánalmasak.
2009. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
98%
szerintem tedd össze a két kezed , hogy te nem olyan helyzetben vagy mint azok a családok. valószínű egész évben nyomorognak, legalább a karácsonyuk legyen jobb. én mikor ezeket a riportokat látom, akkor azért elgondolkodom mennyire jó helyzetben vagyok, még ha nem is vagyunk gazdagok.
2009. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem unalmas.
2009. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

igen tedd össze, szegények akik ma voltak örültek hogy kifizeték a tartozást, most meg 200 ezer h vissza tudják köttetni, örülj hogy nem vagy ebbe a helyzetbe, bár lennék jobb anyagi helyzetbe sgitenék rajtuk ott volt 3 pici gyerek édesek, és nincs villany !!!

Hát nem unalmas, legalább látjáj sokan, igy hátha tud valaki segiteni rajtuk !!!

2009. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%
Te és a hozzádhasonlóak a szánalmasok.Akiknek fontosabb a többszázezres ajándék,a márkás ruha,a külföldi drága nyaralások,de nem jut eszükbe segíteni akárcsak párszáz Ft-tal azokat,akiknek még kenyérre is alig jut.Ha te kerülnél ilyen helyzetbe ( ami azért nem lehetetlen),akkor talán megértenéd őket.De neked sokkal nehezebb lenne a jólétből a nincstelenségbe süllyedni.
2009. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

Nem, szerintem az az unalmas, hogy itt nálunk legfeljebb annyi történik, hogy az emberek a vállukat rángatják, mint te, örülj, hogy nem kell ilyen segítségkéréshez fordulnod, de vannak a világon országok, ahol az emberek, akik tehetik, fogják magukat és elindulnak segíteni a rászorulókon. Nálunk mikor lesz ez, milyen katasztrófa indíthatná el, hogy a tehetősebbek nem lenézik a szegényebbeket, hanem igenis segítenek nekik?

Lehet, hogy neked ez mind unalmas, de a te hozzáállásod (és a hozzád hasonlóké) szörnyű.

2009. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!