Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelős vagyok anyám kapcsolat...

Felelős vagyok anyám kapcsolatának a megromlásáért?

Figyelt kérdés
Anya barátjának nem tetszik a barátnőm, mert külföldi és töri még a magyart, ezért többször megpróbált rábeszélni, hogy "találjak normális lányt". Próbáltam megmagyarázni neki, hogy köze nincs az egészhez, de nem hagyott békén, ezért szóltam anyának. Sokat veszekedtek emiatt és most úgy néz ki, hogy szakítottak. Nem nagyon zavar, mert nem kedveltem, de rossz érzés, hogy közöm van hozzá.
2014. ápr. 22. 13:41
 1/10 Lajtai László válasza:
64%
Szia. Nem látok bele a dologba de szerintem más problémák is lehettek köztük. Nem hiszem hogy csak emiatt szakítottak. És ha az volt a gondja hogy töri a Magyart a barátnőd akkor egy bunkó volt a pali.
2014. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ne is foglalkozz vele! Ha valaki ilyen korlátolt barom, akkor jobb is ha nincs veletek.

Az viszont tök jó, hogy anyukád kiállt melletted!

2014. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem,hogy felelos vagy erte..Ha valoban ez az oka a szakitasnak,akkor nem kar erte.
2014. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából az a baja, hogy Koreából jöttek. Az apja magyar és hazaköltöztek.
2014. ápr. 22. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Egy vadidegen pasasnak mi köze van mégis a te barátnődhöz?? Nehogy már ilyen véleményére adj. Rég szar lehetett ott a levesben, inkább örülj neki, hogy te is meg anyád is megszabadult egy ilyen tudálékos kolonctól.
2014. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%

Koreából jövök, kérem figyeljenek oda,

Oly idiótán mozgok, mint a szódás meg a lova.

Ha bejön ez a dalom Hyundai-om lesz és nem Skoda,

Mert jobb lett mint a Lova-lova.


Velem van az erő, mehet kapálni a Yoda.

Ha lenne egyszer csajom, tudom az lenne a csoda.

Világ szerte hódít ez az idióta risza,

Meg az érthetetlen koreai rizsa.

2014. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. Anyád kapcsolatának megromlásáért két ember felelős: ő maga és a pasija. A te legszemélyesebb magánügyedet - amelyhez valóban senkinek sincs semmi köze! - csak ürügyként használták arra, hogy szakítsanak.


Ez valójában nem a pasi, hanem az anyukád nagyon ronda és mocsok játszmája. Arra irányul, hogy te legyél a bűnbak mindenért, HA le mersz válni, ha el mered hagyni anyukát, ha fel mersz nőni.


Bárki lehett volna az, aki "miatt" szakítottak - csak a legalajasabb az egészben az, hogy belevont anyukád ebbe a kapcsolatába, MINTHA miattad vagy a te dolgaid miatt történtek volna az ő életében negatív dolgok. Holott ez nem igaz! Egy szirkányi rossz érzésednk sem szabad lennie, mert ez hamis. Ezt csakis anyukád szítja.


Felnőtt ember vagy - ők is. Többek között onnan ismerszik meg a valóban felnőtt ember, hogy mindenkor felelősséget vállal a döntéseiért és nem másokat hibáztat érte (van, amikor tényleg mások a hibások, de az a ritkább).

2014. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy felelős ezért a dologért,jól tetted,hogy szóltál anyudnak.
2014. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs közöd hozzá. Más miatt is kirobbant volna közöttük az ellentét, mert ha nem tudták ezt megbeszélni rendesen, akkor ez egy alapjaiban nem működő kapcsolat volt. Örülj és szerintem anyud is örülni fog később, hogy szakított.
2014. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Ha valaki ilyen jellemtelen, akkor jobb ha nincs köztetek.

Az nagyon helyes, hogy anyukád kiállt melletted és saját maga mellett.

2014. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!