Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez neki ciki lehetett?

Ez neki ciki lehetett?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm szinte tesók vagyunk már.Rossz anyagihelyzet között élnek.Mi egy kicsit tehetősebbek vagyunk és adtam neki egy pár ruhát örökre.Nagyon örült neki.Persze az a lány aki arról híres,hogy mindenkit cikizzen azt mondta:

-Az nem a Petra ruhája te csöves?

Erre kifutott előttem szünetbe és sírt a mosdóba.Mondtam neki,hogy hagyd ő mindenkivel ilyen.És nem is vagy csöves.Tegnap elvittem őt moziba fizette a mozijegyét,de én fizettem neki az üditőt,és a popcornot is.Szerintetek ő neki ciki,hogy a legjobb barátnője vesz neki sok mindent?


2009. dec. 23. 08:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha elfogadja akkor nem érzi cikinek.
2009. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Remélem is,mert én azért adtam neki,hogy segítsek.
2009. dec. 23. 08:56
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
Biztos ciki lehet szegénykének, hogy nincs pénze h ő is tudja viszonozni ezt... Azért gyakran ne mutasd h neked mindenre van pénzed h ne érezze rosszul magát.
2009. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én annak a lánynak nem lennék a helyébe,aki ilyet mondott, gáz és a szüleit is minősíti ha így nevelték!

Ti mindketten irigylésre méltók vagytok, barátnőd remélem egyszer belátja, hogy hülyeség volt sírni, inkább büszkén mondta volna, hogy a legjobb barátnőmtől kaptam, amilyen barátnőd neked sose lesz!

2009. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2009. dec. 23. 09:00
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2009. dec. 23. 09:01
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok, a barátnőm lényegesen jobban keres, mint én és ha megyünk valahová legtöbbször ő hív meg.

Sajnos nem a távolság miatt nem tudunk gyakran találkozni (évi 5-6 alkalom) így nem érzem úgy, hogy kihasználom, persze jobb lenne, ha gyakrabban megengedhetném magamnak én is, hogy meghívjam, de most ez a helyzet.

Volt ez másképp is és lesz is.

A barátság amúgy sem ettől függ és igazi barátok nem is nézik az ilyet.

Örülök, hogy a ti barátságotok is ilyen tiszta!

2009. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem cikinek,max kínosnak érzi, hogy mindig csak ő van meghívva és ő nem tudja viszonozni neked.Nagyon ne nyomulj anyagilag, inkább találjatok ki olyan programokat ahol nem kell fizetni, esetleg egy ingyenes kiállítás vagy rendezvény.Így ő sem érzi kínosnak.De biztos boldog, hogy van egy ilyen aranyos barátnője.
2009. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2009. dec. 23. 09:03
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó fej vagy!Tetszik,hogy segítesz neki!
2009. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!