Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvigyem vagy ne vigyem?

Elvigyem vagy ne vigyem?

Figyelt kérdés

Anyósom és apósom nem volt hajlandó beoltatni magukat a H1N1 eleni védőoltással- még az unokáik érdekében sem.

Az én családomban mindenki megkapta az oltást, kivéve a 10 hónapos kicsim nem. Így őt nem viszem el hozzájuk karácsonykor. Most áll a bál itthon a férjem és én köztem, hogy nem akarom elvinni az anyjáékhoz a gyereket. Pedig szerintem csak egy oltáson múlna a békesség. Én nem teszem ki a gyereket ekkora kockázatnak.

Ti mit tennétek?


2009. dec. 23. 09:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
42%
Ha te így tartod biztonságosnak a babád érdekében akkor ezt illene tiszteletben tartania kis családodnak. Jogos a félelmed.
2009. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
55%

Simán elvinném.

Felesleges hiszti egy egyszerű influenza miatt.

Már nagyon unalmas a téma!!

2009. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
65%
Vidd el!!!!!Nyugodtan!! Ez a H1N1 is egy fajta influenza ami ugyanúgy kezelhető mint egy akármilyen influenza. De szerintem nem teszed ki semmi veszélynek ha elviszed hozzuk. Én elvinném teketória nélkül!!
2009. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
65%
Ezek szerint a picit sétálni sem viszed az utcára, nem viszed játszótérre, sehova? Így esélye sem lesz, hogy az immunrendszere erősödjön.
2009. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
23%

Én sem vinném el.

Ez nem hiszti, hanem jogos félelem. Aki írta, hogy 'nagyon unja már', annak üzenem, hogy az eddigi áldozatok hozzátartozói mind a tévében zokogtak, hogy megbánták a nemtörődöm, flegma hozzáállásukat.

Szerencsére ritka a halálos következmény...de ezzel együtt én úgy látom, hogy mára már csak az idióták nem veszik komolyan ezt.

2009. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
28%
Még szerencs, hogy rengeteg praktizáló orvos is hozzászól...
2009. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
34%
Fentebbit azokra akik felelőtlenül tanácsokat osztogatnak!
2009. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
71%
Ja persze, H1N1. Gondolkodjatok, hány ember halt meg a sima influenzába? Jaaa, azt nem mondja be a TV, pedig sokkal többen. És az ellen pedig kevesebben oltatnak.
2009. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig annyi áldozatot hozhatna egy nagyszülő, hogy az unokája érdekében (és a sajátja) beoltatja magát.

Amúgy nem viszem játszótérre, mivel még 10 hónapos és télen nem játszóterezünk. Sehova nem megyek vele.

Az immunrendszere pedig erős, hiszen anyatejes.

2009. dec. 23. 09:57
 10/55 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem betegek a nagyszülők nyugodtan vidd el.

Egyszerűen be kell tartani az alapvető higiéniás feltételeket.

Tényleg a hisztériához hasonlít már a helyzet.De miért nem kérdezed meg a védőnődet,mit tanácsol?Ezért van.

2009. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!