Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves lányok! Milyen...

Tizenéves lányok! Milyen szentestét szeretnétek otthon?

Figyelt kérdés
Milyen lehet az ideális szenteste a 17 éves lányoknak? Mit tehetnénk mi szülők, hogy nektek igazán jó legyen? Nem az ajándékra gondolok inkább a program, menü, ilyenek, az álmaitokban milyen a tökéletes szenteste?
2009. dec. 23. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én most a barátommal kettesben leszek a szobámban, és anyuék is a sajátjukban. Az ajándékozás után már csak a vacsora ami "közös" program. Ők már idősek a társashoz vagy más játékhoz.
2009. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a társashoz akkor idős valaki, ha már nem érti a szabályokat, nem lát, nem hall. Én azért remélem, hogy az ünnepek alatt hajlandó lesz valaki társasozni velem, sajnos nálunk mindig úgy kell könyörögni a gyerekeknek, hogy játsszanak velünk.
2009. dec. 23. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, 26.-án elmegyek hozzátok társasozni :)
2009. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
nálunk úgy lesz hogy ebéd a vőlegényeméknél aztán vacsira ő jön hozzánk.rendes karácsonyi vacsora lesz nagyszülőkkel mindenkivel a szokásos karácsonyi menüvel aztán beszélgetünk a családtagokkal aztán kettesben elvonulunk a szobámba.Így senkinek se lehet egy rossz szava sem mert mindenhol vagyunk és kettesben is leszünk...szerintem ennél több nem kell:) (18/L)
2009. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
ez előző kommentelő vagyok csak lemaradt hogy nálunk mindenki szereti a társast szóval biztos benne lesz a programban:)
2009. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De pl. ki díszítse fel a fát? Közösen vagy ne? Legyen-e éneklés, csillagszóró?
2009. dec. 23. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk eddig úgy volt,hogy nővéremék átjöttek aztán jött sógoromnak a nagyszülei meg a szülei.Beszélgettünk közbe anyuék főzték a vacsorát mert ugye anyu a frisshez ragazkodik.Aztán megfőtt a kaja ettünk majd ajándékozás.Aztán ittunk meg köszöntük az ajándékokat és mindenki hazament.Másnap viszont anyu rokonai összegyűlnek 1 helyen (40-60fő:D)ott is beszélgetünk ajándék osztás,és mindenki addig marad ameddig akar.


Csak sajnos most más lesz mert nővéremék a városból kiköltöztek egy kertvárosba meg közbe náluk járt a gólya vagyis 10 hetes terhes:) igy most a karácsony úgy fog telni,hogy ők jönnek de csak ketten meg mi leszünk 4en megnézzünk egy filmet közbe felkapcsoljuk az égőket a karácsonyfán aztán vacsizunk utána kis pihi aztán ajándék bontás és pihenés. :) Kellemes Ünnepeket!:)

2009. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Az előző vagyok ne közösen díszitsétek a fát hanem a gyerekek had díszitsék:)
2009. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!