Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen a szenteste/kará...

Hogyan legyen a szenteste/karácsony? Infók lent.

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, én meg külön lakom, albérletben. Barátom a szüleinél lakik. Anyáméknál, apáméknál sem tudok aludni 24-én, nem is akarnék. Soha nem szoktam náluk aludni máskor sem. Nekem nincs olyan, hogy haza, otthon, met amikor elváltak, eladták a lakást és mindegyiknek más van. Tavaly barátom jött hozzám szenteste, de az hogy néz ki, ha nincs otthon aznap? Tavaly sem hiszem, hogy tetszett az anyjának, hogy nálam volt. Mondjam meg neki, ha jönni akarna idén is, hogy egyedül én el leszek, maradjon csak otthon? Nem tudom, értitek-e a problémámat, sajnos nem igazán tudtam megfogalmazni.
2009. dec. 23. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

nem szeretnél egyedül lenni szenteste, ill aznap. gondolom ez a lényeg.

és mi lenne, ha idén te aludnál szenteste a barátodnál?

vagy ha ez nem megoldható, akkor ha a barátodéknál lezajlott a karácsonyi vacsi és ajándékozás, átmenne hozzád és az este további részét együtt tölthetnétek!

2009. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátomnál nem lehet aludni, nincs teljesen külön szobája. Van, de mégsem. :) Ő nem szereti a karácsonyt, nem is ajándékoznak, hanem csak vacsorázni szoktak, ha otthon van egyáltalán. Mondta, hogy régebben mindig elment sörözni a családi ünneplés helyett, az anyjának nem tetszett. Utálja az egészet. Majd ma jön, aztán kiderül mit szeretne.
2009. dec. 23. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod meglátogatni a szüleidet?

Amúgy szerintem nyugodtan aludhatsz a barátodéknál, most ezt az egy estét kibírjátok.

2009. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szülei nem olyanok, hogy ott aludhassak. Melyik szülőmnél aludjak? Sehol nem bírom kialudni magam, egyik helyen a kishúgom dumál hajnalig, a másik helyen apám horkol és szól a tv. Meg különben is, semelyik sem mondta, hogy ott aludhatok. Ez van, egy hontalan, senkinek senkije vagyok!
2009. dec. 23. 14:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Meglátogatom a szüleimet, de csak 25-én. Reggel megyek először anyámékhoz, aztán apámékhoz délután.
2009. dec. 23. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!