Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan egoista a barátnőm!...

Olyan egoista a barátnőm! Mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A suliban van két lány, akikkel nagyon jóban vagyok. De az egyik nagyon idegesítő!!! Bármit csinálok leszólja ( viccből). Vagy kapunk valamit, az övé kicsit máás erre elkezdi:-˝látod, a menők ilyet kapnak!˝ vagy megkérdezem, hogy hányas lett a dogája, erre ő :˝persze hogy 5ös!˝ Nem egy szép lány, kövér szegény, a fiúk mindig mondják h egy nagy lúzer, de ő meg mindig azt mondja, hogy engem utálnak a fiúk! Olyan bunkó, mindig csak magának akr jót!!! És elegem van már nagyon belőle, de rajta kívűl nincs más, akivel barátkozhatnék.... miért ilyen? és mit csináljak? előre is köszi !! 14/L
2009. dec. 23. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem értünk egyet a barátnő szó értelméről..
2009. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen furcsán kompenzálja,hogy a kövérsége miatt nincs önbizalma!
2009. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert 3an vagytok.És a 3. barátnőd még ottvan, ha te nem is.És iylenkor ki tud "rekeszteni" téged.Nálunk is így volt, közém és a legjobb barátnőm közé állt egy másik lány, aki elkezdte szivatni a bnőmet,d e poénból.És sajnos én is hajlottam erre:(De már nagyon jóban avgyunk, a léegjobb bnőmmel megint 2en avgyunk,a 3. pedig néha odajön hozzánk, néha elmegyünk együtt vhová.Szeretm őket:)
2009. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi aválaszokat!:) hát igen, tény hogy a másik barátnőm a legjobb barátnője, de ez engem (szerencsére) nem zavar annyira! csak ez az örökös egoistasága!
2009. dec. 23. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolkozz! Nincsenek problémái, pl. a családjával otthon? (Nem olyanra gondolok, hogy nem adnak neki zsebpénzt, ezért hisztizik, hanem mondjuk meghalt a nagymamája, vagy ilyesmi.)

Mikor én tizenéves voltam, meghalt egy nagyon közeli családtagom, és teljesen kifordultam önmagamból, tehát tapasztalatból tudom, hogy egy ilyen teljesen megváltoztathatja az ember lelki világát, és a viselkedését is befolyásolja... Ha viszont semmi ilyesmi nincs, próbálj beszélni vele. Ha meg felkapja a vizet, keress más barátnőket... ha jól sejtem, jövőre középsuliba mész, mert azt írtad, 14 éves vagy. Ilyen emberekkel nem éri meg foglalkozni! De előtte azért mindenképpen derítsd ki, nem valami lelki problémája van-e.

2009. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ilyenről nem tudok... csak azt mondta, hogy lett volona egy huga, de mág az anyja hasában meghalt. (Ilyen nekem is volt...)de ő mindig azt mondja, hogy nem bánja... anygilag meg szerintem elég jól állnak!

(ezzel is szokott dicsekedni)

2009. dec. 23. 12:45
 7/10 anonim ***** válasza:

12:36-os vagyok. Figyelj, ha azt mondja a saját HALOTT HÚGÁRA, hogy nem baj, hogy meghalt... el tudom képzelni, milyen lány lehet. Szerintem hagyd őt, és nézz más barátok után...

nem akarok semmi konkrét példát felhozni, de Tizenhárom c. filmet például láttad már? Elég sok tanulság van benne. :/

2009. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát igen morbid....nem is lennék jóba vele normális esetben.... de már régóta jóban vunk... csak most már tényleg nagyon idegesít....vele fogok szilveszterezni...próbálok vele lelkizni kicsit....hátha az segít!
2009. dec. 23. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
megint 12:36-os vagyok. :D drukkolok, hogy jó útra térítsd. :)
2009. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösz! :)
2009. dec. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!