Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzitek úgy, mintha idén...

Nem érzitek úgy, mintha idén "ellopták volna a karácsony szellemét? "

Figyelt kérdés
Mindig ezt az időszakot vártam, de idén nem érzek semmit, csak ürességet.
2009. dec. 23. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam van több is, elküldöm Hozzád! :)

Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Senki nem lopott el semmit, benned van a hiba.
2009. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem érdekel az egész szar. Mindenki zabál, meg az ajándékokon izgul. Azt se tudják mit ünnepelnek.Ez már rég nem a szeretetről szól.
2009. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem érzem úgy.


Egyébként nem kötelező részt venni a karácsonyban. Engem spéci egyáltalán nem érdekel, hogy van aki hiteleket vesz fel az ajándékokra, meg szétizgulja az agyát a vásárlások miatt. Semmi közöm hozzá, nem az én bajom. Aki jól akarja érezni magát, az jól fogja érezni magát. Aki meg a seggét akarja forgatni, meg a száját huzogatni azt tiszta szívemből szánom.

2009. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Én is így érzek, és a környezetemben is többen. Én sem értem, eddíg mindíg nagyon vártam, de mostmár inkább csak a rosszat látom benne.
2009. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező!

Nem benned van a hiba, hanem az emberek 90%-ában. Mindenhol az őrült vásárlás látható, az emberek pánikolnak, mert nincs pénzük, de ajándékozni akarnak.

A média cseszi el az egészet, meg a sok hülye ,aki erre vevő.

A karácsony nem erről szól. Ajándék a karácsonyfa közös megvásárlása, és az, hogy együtt a család. Nem?


Én sem érzem már, rideg minden.

2009. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

28 éves vagyok és minden évben nagyon vártam, de idén valahogy nekem sincs meg az az érzés. pedig mindennel késsz vagyok, talán idén van az elsö év amikor mindenkinek szuper ajándékot tuttunk venni, olyan amikor nem kellett spórolni hanem azt vettük mindenkinek aminek örülni is fog.

szóval ilyen szuperül elökészülve soha nem voltam mint idén. és még is valami hiányzik.

de tuti velem van a baj. igaz a kolléganöm is azt mondta hogy nála is hiányzik.

2009. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Most nekem sincs hozzá hangulatom,tegnap kellett elaltatni a kutyánkat :'((
2009. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán azoktól lopták el, akiknek szétesett a családja és egyedül vannak. Azt hiszem, érthető, hogy ők nem tudnak boldogan ünnepelni. Persze akik szülőkkel és gyerekekkel együtt ünnepelnek, azok ezt nem tudják elképzelni.
2009. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
79%
Számomra azért lett ilyen üres mert szombat tanítás keddig tanítás...
2009. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!