Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvolt az ajándékozás....

Megvolt az ajándékozás. Testvérem vett nekem ajándékot, de nem számitottam rá! En nem vettem neki semmit, nagyon rosszul éreztem magam! Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.Alig van a családnak pénze, éppen hogy összetudtuk dobni a pénzt anyáéknak ajándékra.De nekem semmi pénzem nincs/nemvolt! Tesóm 19 éves.

Rettentően rosszul érzem magam:S


2009. dec. 24. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mond ezt el neki, és tuti meg fogja érteni.

Nem hinném hogy a 15 éves testvérétöl számított ajándékra.

Nálatok jó korán jön a jézuska, nálunk majd csak este jön.

2009. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
tavaly velünk az volt,hogy én vettem a hugomnak ő akkor 10 volt én 13 és ő is hasonlóan érzete magát:D és engem sem érdekelt ,hogy ő mit vesz,nem azért kapott tőlem egy cuki plüss macit,hogy ő is vásárolon nekem vmit,szerintem a tesód is ugyanígy gondolja:)
2009. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó erősen öleld át,súgd a fülébe,hogy nagyon szereted,de te csak ezt tudod neki adni.

Hidd el nekem,ezrek élnek ebben az országban,akik tízezres ajándékokat adnak a "szeretteiknek",de nagyon sokan közülük inkább örülnének egy szerető szónak,vagy egy meghitt ölelésnek,amit már régóta hiányolnak.

2009. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ird-vagy nyomtasd -ezt ki egy papirra,kösd át egy szalaggal és add át egy nagy ölelés keretében.Szerintem örülni fog :) (én hugom is ezt kapja az ajándéka mellé)


A legjobb testvér vagy a világon.

Egész életünkben sok mindenen megosztoztunk,

jón és rosszon egyaránt és remélem, hogy ez mindig is így lesz.

Nagyon nagy boldogsággal tölt el az a tudat,

hogy akkor is fordulhatok hozzád, amikor máshoz nem.

Bármi is álljon közöttünk, mi akkor is egy család maradunk.

Szükségünk van egymásra.

Ha a testvért választani lehetne, akkor is újra téged választanálak.

Van anyák napja, valahol van apák napja is.

Kellene tartani testvérek napját is, csak a Te kedvedért.

Köszönöm, hogy olyan testvérem vagy, amilyet mindenki álmodik magának.

2009. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nálunk is így lesz. :) (csak itt ugy hén vettem ajándékot, de sztem ő nem). De ez pár perc múlva kiderül, de engem nem érdekel. Mondd a tesódnak, hogy sajnálod, hogy nem vettél ajándékot, de te Őt akkor is nagyon szereted, és ő a világon a legjobb testvér! :)
2009. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:))))))
2009. dec. 24. 15:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

jaj, de jó ötlet ez a testvérek napja!!! :)

milyen kár, hogy nincs! :(

2009. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok én is, egyetemista,így ősztől spóroltam,amit tudtam,hogy vehessek ajándékot a szeretteimnek. Öcsém 17 éves, én vettem neki ajándékot,egy szép pulcsit,mert tudom,hogy sose árt egy ruha,és örülne neki.De cserébe semmit sem várok,sőt anyuéktól sem.Jobban örülök annak,ha adok.Ne aggódj ezen,sose érezd emiatt rosszul magad.Azt mondom,mindenki akkor segít a szerettein,vagy ad nekik,amikor tud.Te majd 5-10 év múlva tudsz.
2009. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. dec. 28. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!