Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne feladni érte a...

Érdemes lenne feladni érte a kapcsolatomat vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

3 éve van barátom és nagyon szeretem, olyan ember, akiből tökéletes férj, apa lenne. Pedzegeti a témát, hogy mi lenne, ha hozzámennék. Én ezt a témát még próbálom hanyagolni, mert annyira fiatalnak érzem még magam a házassághoz. Okos és helyes és vicces és megértő és ami a legfontosabb, hogy szeret. Ő olyan tipikus szülők álma. A családom is imádja és remélik, hogy együtt maradunk. Minden szép és jó, de történt valami, amin egyszerűen nem tudok tovább lépni és tanácstalan vagyok. Pár hónapja megismertem egy lányt egy házibuliban, aki az egyik barátom barátja. Az első pillanattól kezdve egy hullámhosszon voltunk, annyira sokat beszélgettünk, szinte mindenki másról megfeledkeztem. Nagyon nagyon érdekesnek tűnt, olyan igazi művészlány és annyira szimpatikus volt. Mikor Ő hazament, barátnőm közölte velem, hogy ez egy leszbikus lány és hogy látja, mennyire elvoltam vele. Én meg mondtam, hogy ugyan már, csak képzelődik. Azután szinte minden percben rá gondoltam. A hangjára, a nézésére, a szavaira és nem tudom, mi történt velem, de kezdtem azt érezni, hogy én látni akarom még ezt a lányt. Lényeg, hogy megkértem a barátomat, hogy hívja el ezt a lányt arra a koncertre, amire menni készültünk. Nem értette, hogy miért kérem, de szerencsére a lány nagy koncertezős és eljött..úristen annyira örültem. Onnantól kezdve csak Vele voltam, minden hülyeségen röhögtünk, mellette beszélgettünk és kérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha ezt megismételnénk. Én meg azonnal igent mondtam és megbeszéltünk egy találkozót, ahol már minden olyan más volt. Szóba került a barátom, meg az Ő eddigi kapcsolatai és az is, hogy fura, hogy ennyire megértjük egymást. Barátom erről persze semmit nem tudott, nem állt szándékomban közölni vele, hogy egy leszbikus csajjal találkozgatok. Annyira sokat beszéltünk telefonon is, meg msn-en és egy következő találkozás alkalmával nem tudom, mi történt velem, de megcsókolt, én meg hagytam. Nem tudtam mit mondani,annyira hihetetlen érzés volt, de hülyén viselkedtem és szegényt teljesen összezavartam. Mondtam Neki, hogy most inkább ne találkozzunk, mert nekem ez nem megy..egyértelmű, hogy hihetetlenül magával ragadott, de megijedtem. Egyedül a legjobb barátnőmmel tudtam erről beszélni és szerinte ez csak egy fellángolás, de nem az..ilyet még nem éreztem soha. Annyira tökéletes és eddig az egyetlen olyan ember, aki megérti a gondolatvilágomat. Azóta beszéltem Vele és mondta, hogy szörnyen tetszem neki és nagyon furát érez, én meg erre béna módon úgy reagáltam, hogy én nem vagyok "olyan". Annyira szánalmas voltam. Én szeretem ezt az embert, de úgy félek a következményektől. Ez a lány..úristeen. Annyira vonzódom hozzá, de egyszerűen nem lehet. Sosem gondoltam, hogy ilyen helyzetbe kerülök és mindig csak Ő jár a fejemben és rettenetesen szenvedek. A családom biztos kitagadna, ha szakítanék a barátommal és belemennék egy leszbikus kapcsolatba. Viszont ezalatt a pár hét/hónap alatt boldogabb voltam Vele, mint egész életemben. Tudom, hogy nehéz erre válaszolni, mert aki ilyet még nem élt át, az nem tudhatja, nem is értheti, hogy szerethet bele valaki a saját nemébe. Eddig én sem értettem, illetve nem vonzott a dolog, de Ő..istenem..Kétségbe vagyok esve, mit tanácsolnátok? Érzem, hogy vele boldog lehetnék nagyon, de félnem kéne az előítéletektől. Barátommal pedig minden olyan biztos és szilárd, de..hiába szeretem, nem úgy érzek iránta, mint a lány iránt.

19/L


2009. dec. 24. 18:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
jézusom, de hosszú lett. na mindegy, csak így tudtam részletesen, érthetően leírni.
2009. dec. 24. 18:14
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én annyit tudok tanácsolni, hogy várj még... ne találkozz vele... és ha ez nem csitul, vállald fel mert reménytelen akkor h boldog légy nélküle...de gondolj bele, mintha csak egy másik srác lenne... érdemes egyből mindent eldobni? várj még...
2009. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretnék segíteni, de egyszerűen nem tudok. Nem voltam még ilyen helyzetben. Nehéz a szituáció, mert itt könnyelműség lenne azt mondani, hogy hallgass a szívedre. Azt gondolom mindenképp' várj még a döntéssel. ne hamarkodj el semmit, hátha valóban csak egy fellángolásról van szó, és "csak" a lelki társad találtad meg benne, nem pedig a szerelmed.

Remélem azért segítettem. :)

2009. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen... ez majdnem ugyanígy lenne egy harmadik sráccal.. nem szabad elhamarkodni, mert ha most hülye fejjel eldobod a barátod, az szánalmas, és lehet hogy mindkettő a szarban hagy, mivel mi van ha rájön a harmadik ember, hogy neki nem egy ilyen csaj kell, aki csak eldobja mindenét, ha egy hirtelen jobbnak látszó elsuhan előtte?... nekem nem kéne egy ilyen ember..

első voltam

2009. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
te nem vagy normális. NYUGODTAN pontozz le kérlek, de akkor se jó ott valami a fejedbe. Saját magadból teszek cirkuszi majmot. Nézzél már előre kérlek az életedbe egy picit! Miért a jelent nézed? 3 éves tökéletes kapcsolatot egy futó leszboszi kalandért otthagyni? Hát a szüleidnek igaza lenne, hogyha töbet nem tehetnéd be a házba a lábadat. Ne haragudj, de ez nem a normális út, ahol vagy. Ha a pasid rájön mindenre, ki fog dobni. Így maradsz majd egyedül. Akkor majd talán tanulsz az esetből. A lepontozást ne felejtsd el.
2009. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem pontozgatok, mert nem vagyok szánalmas és van más problémám is. Ne keserítsetek már el és ne ítélkezzetek ilyen könnyen. Nem dobnám el akárkiért a barátomat, nem vagyok hűtlen vagy könnyűvérű, akinek minden héten más pasija van és folyton váltogatja őket. NEM. Ez nem csak egy kaland, ez más. Én annyira csodálom ezt a lányt, olyan különleges és a lelkem mélyén mindig is ilyen emberre vágytam, csak akkor még srácban képzeltem ugyanezt. Nem, nem vagyok normálatlan és nincs baj az agyammal, mert hiába írok itt kisregényeket, az érzéseimet senki nem tudja kiismerni attól, mert leírok néhány gondolatot.
2009. dec. 24. 18:37
 7/20 A kérdező kommentje:
A csókot muszáj neki elmondanom, mert nem tiszta a lelkiismeretem és nem akarom átverni. Nem akarom megcsalni sem, bármennyire is vonzódom ehhez a lányhoz. De ez így nem mehet. 2 lehetséges út áll előttem, de ezt annyira nem tudja átérezni az, aki nem volt még ilyen helyzetben. És hiába ítélkeznek, ezt nem lehet ilyen egyszerűen elintézni. Nem tehetek róla, hogy így érzek. Ha elmúlik, akkor kár lenne eldobnom a kapcsolatomat, de ha nem múlik el és még évek múlva is eszembe jut, hogy eldobtam a boldogságot, akkor mi lesz?
2009. dec. 24. 18:42
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló szituban,igaz nem lány volt a haramdik hanem pasi. Mi is 3 évet voltunk együtt,mikor feltünt az a másik. Állandóan ő járt a fejembe,iszonyan vonzódtam hozzá,és egyszer nálunk is meg törtlnt az első csók. Attól fogva még jobban vágytam uttána,szenvedtem h nem lehetek mellete,és végül szakítottam a pasimmal. Azzal a másik sráccal alig tartott két hónapig a kapcsolatunk. Azt mondta h olyan nem vagyok megbizható,mert csak ugy ki tudtam dobni a pasimat miatta-pedig nem ment vmi könnyen,de azt nem tudtam volna megcsinálni h vagyok mind kettővel-,és olyan szinten megalázott h az nem igaz! Azóta eltelt 3 hónap,és időközbe rájöttem,h az aki nekem kell végig ott volt az orrom elött,de én nem vettem észre,mert teljesen meghülyített az a srác.

Bolond voltam h csak ugy félre dobtam 3 évet,és már nem is tudom visszacsinálni,akérmennyire is szeretném

2009. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
szóval nagyon gondold meg mit döntesz
2009. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, épp ezt mondtam én is, mint az utolsó válaszoló... most lehet h minden szép, és jó, de egy értelmes embernek nem kell egy olyan társ, aki dob miatta egy másikat ilyen hirtelen... utána őt is ugyanilyen könnyen eldobhatnád.
2009. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!