Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség?

Szerintetek szemétség?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak...Szerintetek szemétség, hogy anyám nem enged át apámhoz Viliakor? Máskor sosem szabja meg hogy mikor mehetek, én döntöm el.. De nagyon szeretnék átmenni, és nem enged el.Én ezt kicsit szemét dolognak tartom. Apám természetesen nagyon jó ember, nem iszik stb.. tehát nem ezzel van gond, hanem anyám egyszerűen nem enged...

L/16


2009. dec. 24. 18:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
71%
Szerintem nem szemétség hanem anyukád fél attól hogy esetleg jobban szeretsz majd apukádnál lenni őt pedig elhanyaglolod
2009. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális szülő inkább örül annak, ha gyereke a másik szülőjével is jó viszonyban van. És igen: jogod van az édesapádhoz, ebben édesanyád nem gátolhat meg! Ha nem enged, egyszerűen elmész hozzá. Édesanyád semmit nem tehet.
2009. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy viliakor? :D hatszor átolvastam és nem értettem meg. Bocs az offért.Am szerintem beszélj vele, hogy szeretnél átmenni, és h ettől még őt ugyanúgy szereted, féltékeny anyud..ennyi. 16L
2009. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Vilia?Kedves utolso, talán mert ma Vilia van :)
2009. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aztán megbeszéltük, és átengedett szerencsére:)

2009. dec. 24. 20:30
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
ma 19:21-es: mi az hogy Vilia? Soha nem hallottam még ezt a kifejezést.
2009. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

az ünnepek előestéjét víliának is szokták hívni.

ne nagyon reklámozd, hogy még nem hallottad. :)


amúgy szemétség. biztos haragszik anyukád az apukádra, és így akar bosszút állni. ne hagyd!! sőt, mondd neki, hogy gyere át te is. ha nem akar, akkor egyértelmű, hogy kicsinyes bosszúról van szó, önzőség az ilyesmi.

2009. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

persze attól függ, hány éves vagy, nem akartalak megsérteni, csak szúrkálódós hangulatban vagyok. :D


ha már 24-25 fölötti vagy, csak akkor ne nagyon reklámozd. :P

2009. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
19:13-as vagyok: Én sem hallottam még ezt a kifejezést, hogy Vilia :D és nem szégyellem:D Amúgy kedves Kérdező: Beszéltél anyuddal?
2009. dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük, igen, aztán átengedett. De szerintem csak azért engedett el mert rokonok voltak nálunk,és ők is mondták neki h hadd menjek át.

Visszatérve, szerintem nem kortól függ hogy valaki tudja -e hogy mi az a Vilia, ezt mindenkinek illene tudni.

2009. dec. 25. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!