Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért büntet igy az Isten?

Mért büntet igy az Isten?

Figyelt kérdés

A karácsonyom az egyik legrosszabb nap az életemben!Öregapám tiszta részeg anyum most jött haza külföldröl!Öregapám ordít üldöz minket ki a házból mert az övé az életünket tönkretette !De én csak egy napot kérek amikor béke van a házunkban:a karácsonyt...

De az ideg összeroppanás szélén vagyok nem birom nézni ahogy anyum kivanakadva és sír mivel érdemeltem ezt évesen??erre kitudja a választ!

hozzáteszem katolikus iskolába járok.....


2009. dec. 24. 19:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
16 évesen
2009. dec. 24. 19:55
 2/19 Zümy ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem érdemelted ki,nagyon sajnállak nem mintha ez segítene:(...szerencsére nekem most kivételesen egész jo karácsonyom volt az eddiggiekhgez képest..de majdnem itt is balhé lett volna csak sikerült megfékezni...

hát...kitartást:)

2009. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
ugyaníyg vagyok én is.csak nekem apám.de ő minden nap részeg de most valami hihetetlen amit művelt:S
2009. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

úh, annyira sajnállak, de nem tudok semmi okosat írni :(

eddig nagyapáddal laktál? vagy hol van az apukád?

de ettől az "Isten"nek nevezett lénytől ne várj semmi jót. ha létezne , akkor nem büntetne így. én már rég nem tudok benne hinni. meg szeretnék. de nem megy. :(

2009. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Én azt mondom h felejtsd el a hitet, rakd össze jól, aztán majd befogja a pofáját,nálunk is ugyan ez volt,fater állandóan verte magát,de ahogy nagyobbak lettünk bátyámmal egyszer meguntuk aztán jól összevágtuk,jó nem tört el semmije de meg lett pofozva rendesen....

Azóta visszavett magából, ennek már kb vagy 5 éve, ezt csak így tudod megoldani.

2009. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Ha katolikus iskolába jász, akkor elvileg tudnod kellene a választ... vagy ha nem, szünet után az első dolgod legyen ott megkérdezni.
2009. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Meg fogsz lepődni, miért... Olvasgass Bibliát, ahol leírják, hogy így meg úgy bűnös vagy egy olyan bűnben, amit nem követtél el. Ha tényleg hiszel ilyen hülyeségekben, akkor nem tudlak sajnálni.
2009. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
apum anyum elvált eddig papámmal mert anyum kiment dolgozni mert különben papám felöl éhenhaltunk volna mert nem képes elmenni dolgozni de hála most már kollégista vagyok és már semmi nem köt haza csak az állataim !!Inkább Aynut jobban sajnálom mint engem !Hát igen ez a baj hogy már én sem tudom hogy mért járok abba az iskolába már annyira sem hiszekbenn mint eddig
2009. dec. 24. 20:22
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Azt mondják, Isten azt teszi próbára, akit a legjobban szeret. Tudom, hogy ez most nem vigasztal, de próbálj hinni a szebb jövőben. Most ez lett rád mérve, ezt kell végigcsinálnod, tanulnod belőle, hogy később, amikor felnősz, bölcsen éld és alakítsd az életedet - nehogy a nagyszüleid és szüleid hibáit elkövesd - így biztosan boldog felnőttkor vár majd rád.

Ne törődj a részeg nagyapáddal, öleld meg anyukádat és mondd el neki, mennyire szereted! Nincs ennél fontosabb a világon!


Boldog Karácsonyt neked is!

2009. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
67%

Ismerősek a sorok, amiket irtál... DE kérlek Téged: sose Istent okold emiatt. Nem Ő büntet! Sőt, senki nem büntet. Én hiszem azt, h Isten nem tenné ezt a sok rosszat :(

Próbálj meg hitben maradni és előre nézni! Boldogságot és vidámságot találni a barátaidban, más emberekben... mindig van kiút, csak meg kell találnod! Neked is csodálatos életed lehet még... és a későbbiekben ezek a karácsonyok csak rossz emlékek lesznek majd. Olyan tapasztalatok, amik sok mindenre megtanitanak Téged... legfőképp arra, hogy milyen fontos a meghitt családi élet, a megértés és szeretet!

2009. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!