Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érzi úgy, hogy neki elég...

Ki érzi úgy, hogy neki elég szűk baráti kör, és boldog így?

Figyelt kérdés
Volt részem nagy baráti körből, akik aztán igencsak "megkevertek" történéseket, elferdítették a valóságot és emiatt sértődések, veszekedések, sőt még szakítás is történt. Elegem lett ebből és ráadásul a párkapcsolatomnak is vége, aminek örülök, rájöttem, jobb nekem szingliként és a "régi, bevált" barátaim jobbak nekem.
2009. dec. 25. 03:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem két igazi barátom van, és egyáltalán nincs nagy haveri társaságom. Nagyon jól érzem magam így, és tudom, hogy erre a két emberre mindig számíthatok.


Amit írsz egyébként, az nem baráti kör, hanem haveri. Nagy baráti kör szerintem nincs, haverból van sok, igaz barát 1-2 van. Ez abból is látszik, hogy barátok nem ferdítik el a valóságot, nem tesznek egymás alá, nem sértődnek meg.


A szingliség viszont nem jó dolog :) Bár, ha az ember szakít, akkor utána teljesen normális, hogy egy ideig élvezi a fellélegzést és a szabadságot. De ez nem azt jelent, hogy ha kapcsolatban vagyunk, akkor nem lehetünk szabadok, csak az akivel éppen voltunk, nem volt megfelelő. Majd jön más, aki jobb lesz :)

2009. dec. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, az IGAZ barátok nem "kavarnak". A párkapcsolat jövőbeli távlatában is biztosan igazad van. Kellemes karácsonyt! :-)
2009. dec. 25. 03:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy öregedni kezdtem - 56 -, egyre jobban zavart a felületesség. Rájöttem, hogy a "barátaimmal" a megszokás tart össze. Erre már nincs időm. Maradt két valódi barátom, akik örülni is tudnak velem. Ez elég.
2009. dec. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, anno, tiniként volt egy nagy baráti köröm. Sok volt a balhé, a kavarás. Nem hittem volna, hogy a felnőttek is képesek ilyenre. (mindig magamból indulok ki, nem vagyok tökéletes, de nem vagyok képes a kétszínűségre, az árulásra, stb.)

Nekem 1 igaz barátom van, pár haverlány, és így jó.

Párom van, hála. Ha jobb körökbe keveredsz, akkor nem lesz baj neked se a párkapcsolattal, de persze ahogy érzed. :)

2009. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, sőt nekem a szűkebb családi kör is elég!
2009. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szűk a baráti köröm akiket barátnak neveezek viszont sok a haver meg az ismerős.17L
2009. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy érzem pont akkora amekkora kell. ha ennél nagyobb lenne, olya telefonszámlát csinálnék karácsonyi sms-ekkel, hogy csak nyekkenünk :P
2009. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szervusz! Nekem bőven elég az nagyjából tíz ember,aki mindent tud rólam,akikről én is tudok mindent,akikért sokat teszek,mert szeretem őket.Én boldog vagyok velük:D Nem is vágyok másra^^
2009. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!