Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom meghívta hozzánk a 4...

A párom meghívta hozzánk a 4 napos hétvégére a gyermekeit, erről viszont csak most szólt. Jogosan akadtam ki, hogy kész tények elé állított?

Figyelt kérdés

A hétvégén anyák napi összejövetel lesz, jönnek a tesóim is családostól, így is csak alig-alig férünk el, erre a párom reggel benyögi, hogy a gyerekei is jönnek a hosszú hétvégére. Én megmondtam neki, hogy ezt azért előbb kellett volna megemlítenie, ő is tudta, hogy mi lesz a hétvégén, erre most megsértődött, hogy én biztos nem is szeretem a gyerekeit stb.

Tényleg túl nagy kérés, hogy egyeztessen velem/velünk ilyenekről?


2014. ápr. 30. 08:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%

Szólnia kellett volna, igen.

De ha már olyan pasival kezdtél, akinek vannak gyermekei, fogadd el, hogy ők az élete része, gondolom, örül, hogy most hosszabb ideig is együtt lehetnek a hosszú hétvége miatt.

Azt meg ne várd el tőle, hogy erről lemondjon, egy normális apának a gyerekei az elsők, nem pedig az új barátnő.

2014. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom, alapnak vette, hogy a hosszú hétvégén a gyerekek nála vannak. Semmivel sem problémásabb, mint hogy te a testvéreidet hívod meg komplett családostól.


Meg ha nálad van legalább 6 ember vendégségben ( mert ugye a "testvéreim" legalább kettöt jelent, a "családostól" meg mininmum egy-egy házastárs meg egy-egy gyerek), akkor nehogy már két másik gyerek akkora probléma legyen.

2014. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
72%
Azért nehogy már a két gyerkőc miatt ne férjetek el! - mennek a tesóid családostól, de a párod legközelebbi családja nem lehet ott??? Te még is hol élsz? Igen is megbántottad! Szerintem mesze nem arról van szó, hogy nem fértek el, egyszerűen neked kényelmesebb, ha csak a te családod van jelen , és nyűg a két gyerek... ez pedig nagyon gusztustalan!
2014. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
55%
Kiháborogtad magad? Higgadj le nem kell ezt úgy föl fújni. Fogjuk arra hogy feledékeny.
2014. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
64%
Nem azt írta a kérdező, hogy nem lehetnek ott a gyerekek. Csak talán nem az utolsó pillanatban kellene a kedves párjának benyögni ezt.
2014. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
68%

Már ne is haragudj, de szólt. Gondolom tegnap közölte, a hosszú hétvége meg csak holnap kezdődik. Ez akárhogy is számolom két nap. Az ember gyerekeit hadd ne kelljen már egy hónappal előre bejelenteni.

Szerintem fölöslegesen akadtál ki, és abba se gondoltál bele, hogy a gyerekek esetleg tegnap szóltak, hogy mennének hozzátok.


Ha nem tetszik, keress olyan társat akinek nincs gyereke. Azt meg ne meséld be, hogy nincs hely, mert a gyerek eszik a tv előtt is ha úgy alakul. A Te családod miért fontosabb, mint az övé. Szép kapcsolat lehet a tiétek.

2014. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
67%
Süt rólad hogy mennyire szereted egy jóérzésű feleség Pót mami ezen nem problémázik.
2014. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha lesz gyereked rájössz, hogy ha az utolsó másodpercben szól, akkor sem mondasz neki nemet - hogy képzeled ezt? Lehet csak tegnap szóltak párodnak, ő meg természetesen igent mondott, majd jóhogy nem a te családod miatt mond le egy hosszú hétvégéről a gyerekeivel , inkább értékelhetnéd!
2014. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és még csak annyi : a párod helyében elmennék a gyerekekkel valahova pihizni, te meg ünnepelj a családoddal... szegény gyerekek...
2014. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
56%
A pasinak nincs ott senkije de még lenne képed ahhoz hogy a gyerekei se menjenek? Szép házasság Szép feleség veregesd hátba magad
2014. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!