Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom meghívta hozzánk a 4...

A párom meghívta hozzánk a 4 napos hétvégére a gyermekeit, erről viszont csak most szólt. Jogosan akadtam ki, hogy kész tények elé állított?

Figyelt kérdés

A hétvégén anyák napi összejövetel lesz, jönnek a tesóim is családostól, így is csak alig-alig férünk el, erre a párom reggel benyögi, hogy a gyerekei is jönnek a hosszú hétvégére. Én megmondtam neki, hogy ezt azért előbb kellett volna megemlítenie, ő is tudta, hogy mi lesz a hétvégén, erre most megsértődött, hogy én biztos nem is szeretem a gyerekeit stb.

Tényleg túl nagy kérés, hogy egyeztessen velem/velünk ilyenekről?


2014. ápr. 30. 08:37
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Azert az nem nagyon eselEs, hogy az anyuka csak ug elengedi a gyerekeket a láthatáson felül egy hosszú hétvégére, ami ráadásul pont anyáknapjara is esik....
2014. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
52%

pereputtya?

vagyis a testvére megy a szülői házba? a HÁZ A SZÜLEIÉ! és igenis ők döntik el, hogy mikor kik mennek oda!

a kedves párja is gondolom tudja a helyzetet, és előbb kellett volna szólnia!

majd a kérdező szülei talán odaadják az idegen kölyköknek a házat, nem?!

2014. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
83%
kérdező azt nem irta hogy mennyire komoly ez a kapcsolat...lehet egyáltalán egy családként emliteni őket?
2014. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
41%

Még soha életemben nem hallottam olyat, hogy az embernek be kell jelentkeznie a saját családjához. Dejó, hogy van ez a GYk.

Mindenesetre örülök, hogy nem vagyok ott családtag.

2014. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

A bejelentkezést sokan túldramatizálják.


Ha anyám vagy akárki fel akarna jönni hozzám, evidens, hogy felhívna, hogy itthon vagyok-e egyáltalán.


És ha jönne hétvégén valaki, felkopna az álla, mert ketten élünk, és csak annyi kaját veszünk, amennyit megeszünk, nincs pazarlás. Jutna neki enni - ugye az idióták kedvenc mondása, hogy eggyel többnek mindig jut - , de mindenki éhes maradna.

2014. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
mi volt?
2014. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!