Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot adnátok ilyen...

Milyen tanácsot adnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nő szimpatikus nagyon... randizgatunk lassan haladunk. Az a helyzet hogy van egy 1 éves fia az előző kapcsolatából. De ahogy megismertem őt egyre több a közös dolog bennünk és még senkivel nem jöttem ki ilyen jól mint vele... Igazából én szeretnék vele összejönni. Ilyen helyzetben hogyan próbáljak meg összejönni vele? mármint úgy hogy biztos legyen és nem csak addig még lenem fekszek vele hanem vmi komolyabbra. Mind a 2en 23 évesek vagyunk 20 kilométerre lakunk egymástól ez nem olyan nagy távolság... Ha lehetne akkor nem az érdekelne hogy miért ne jöjjek össze vele hanem az ellenkezője hogy hogyan tudnék összejönni vele? meg mire figyeljek? vmi jótanács? még nem jártam olyan nővel akinek volt gyereke...
2014. máj. 2. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Éreztesd vele, hogy komolyan gondolod a kapcsolatotokat és nem csak szórakozni akarsz. Szeresd a fiát, az a legfontosabb. Töltsetek minél több időt kettesben és hármasban is, ha látja rajtad, hogy mennyi mindent teszel értük, biztosan szívesen jár majd veled.
2014. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Éreztesd vele, hogy a a fiával együtt fogadod el, és ha komolyodik a dolog, akkor jó apja lennél a gyerkőcnek, Ez nagy felelősség, de ha komolyan gondolod, és valóban együtt lesztek, óhatatlanul belefolyt majd a gyerek életébe is. Ha ez neked nem probléma, akkor ezt mondd el neki őszintén.
2014. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ha meg akarod fogni a leányzót, a gyerek kell, hogy kedveljen először. Csináljatok 3-as progit. Ötletem nincs, hogy egy 1 évessel mit tudsz kitalálni, de te biztos kreatívabb vagy.
2014. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

és szépen lassan haladj

fontos h érezze h megbízható vagy

figyel rá

szóban is mond neki h fontos vagy neki

de tegyél is így

2014. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes és érezze rajtad, hogy a gyermekét is elfogadod. Az őszinteség gondolom természetes.
2014. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) hát igen lassan haladunk. Egyébként holnap találkozunk és most hozza magával a kicsit is...
2014. máj. 2. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha viszi a gyereket is, én mondjuk elvinném őket vmi parkba labdázni, gurigatni már egy 1 éves is tudja, a végén neki is adhatod a lasztit :)
2014. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy 1 évessel általában könnyű összebarátkozni. Szerintem a gyerek oldaláról közelítsd meg, ha látja, hogy jól elvagytok, akkor az sokat fog számítani. De tényleg csak akkor ha komolyan gondolod vele, mert máskülönben szegény kisgyerek issza meg a levét.
2014. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!