Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem párja, keserűnek érez,...

Életem párja, keserűnek érez, szakítani akar, azt hiszi miatta szenvedek, pedig az ideg, a közösség hiánya morzsol szét lelkileg, önértékelésem a padló alatt, mert nem találok munkahelyet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal (férfi) 13 éve vagyunk együtt, még nem házasodtunk össze. Munkanélküli vagyok, és emiatt szenvedek, magamat hibáztatom. Nincs semmi másom csak ez a 13 közös év, legszebb éveinket adtuk egymásnak. A párom látja, hogy szenvedek mellette, de azt gondolja, hogy ő miatta szenvedek, így (közbe a közösség, az életcél, a munka hiány miatt)


Azt gondolja ő rontott el engem, furdalja a lelkiismeret, azt mondja mi van ha nincs rám, jó hatással. Felhozta, hogy a közelében aki boldog volt, tönkre ment a kapcsolata, megkeseredett lett... Azt mondja egy élet egy boldogság mindig megissza a levét annak, ha a másik nem felel meg neki. Felhozta a családomban és családjában a rokonokat, hogy hány család rokkant bele.


Azt mondja ennél elfuseráltabb időben nem is jöhetett volna erre a bolygóra, minden feje tetején áll, normális emberi értékek semmiben.


Azt mondja, inkább meghalna egyedül, mint egy általam szeretett ember életét tegye tönkre.



2014. máj. 4. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

De jólelkű fiú!:)

Hát mondd el neki, ezeket!

Szerintem ha ezt megtudja, vesz Neked kuponos jógabérletet, akkor közösségbe is mész, az egészséged is javul, és a szerencséd is megnő.:)

2014. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokadszorra voltam kénytelen elolvasni, de nem értem amit irkálsz?
2014. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a sok "azt mondja" meg "azt gondolja" olyan, mintha te lennél a férfi, és a saját érzéseidet írnád le.
2014. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2014. máj. 5. 08:24
 5/7 A kérdező kommentje:
2014. máj. 5. 08:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezekből csak 2-3 vonás van meg, nem?
2014. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kellenél a párodnak, elvenne. Tulajdonképpen unja már az egészet. Te is unod, hogy nem kellesz neki eléggé. Miért vagytok még együtt? Lakásgond van?
2020. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!