Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fejezzem ki a szeretete...

Hogyan fejezzem ki a szeretetemet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szép dolog de megnéztem a barátom facebookos üzeneteit és láttam, hogy beszélgetett régebben pár lánnyal és annyira érezni lehetett rajta, hogy szeretethiánya van és úgy megsajnáltam. Mesélt a volt barátnőiről is, az anyukájától is hallottam ezt-azt és nekem ez nagyon rosszul esik. Az előző barátnője csúnyán átverte és olvastam azt is amiket vele beszélt és a csaj sose írt neki kedves dolgokat és elköszönésnél is csak úgy köszönt el mint egy közeli ismerőstől vagy baráttól, hiába írta neki a fiú, hogy szereti stb, a csaj annyit se írt, hogy "én is". Én sokszor mondom neki az elejétől fogva, hogy mennyire szeretem, ha együtt vagyunk sokat szeretgetem, puszilgatom, simogatom. 3 hónapja vagyunk együtt de teljesen megszerettem. Szeretném ha tudná, érezné. Szokta mondani, hogy érzi :) nem mondtam neki, hogy olvastam az üzeneteit de szeretném valahogy a tudtára adni, hogy mindennél jobban szeretem. Hogyan kedveskedhetnék?
2014. máj. 15. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne is mond neki, mert az a bizalom hiány lenne!!!!

Szerintem mindent megteszel, hogy éreztesd vele a szeretetedet. A legjobban a testi kontaktussal lehet éreztetni, ha elmész mellette érjél hozzá, simítsd végig a vállát, az arcát. De ne fojtsd meg a szereteteddel.

2014. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En mint ferfi ugy mukodom, mint egy egyszeru papucsallatka.


szeretet merteke = szexualis aktusok szama, minosege

2014. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!