Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyunak vettem egy kutyát és...

Anyunak vettem egy kutyát és azóta teljesen kifordult magából, miért?

Figyelt kérdés

1,5 éve vettem anyunak egy kiskutyát,elötte nem voltunk olyan hűde anya-lánya kapcsolatba.Most totál úgy érzem hogy anyut nem is érdeklem csak a kutya van neki,hiába probálok vele beszélgetni nem lehet,nem érti meg hogy nekem szükségem van rá, és a kutya mégis csak egy kutya.

Mit tudnék csinálni,hogy megváltozzon?


2009. dec. 28. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy van, hogy próbálsz vele beszélgetni, de nem lehet? Becsukja az ajtót az orrod előtt? Vagy ott van, de nem figyel od? Ennyiből nem hinném, hogy sokat tudnánk "segíteni". Írj pár konkrét esetet.. Pld. anyudnak van-e munkája, elégedett-e, boldog-e, egészséges-e, anyagilag stabil-e, stb.. (ha valakinek valami nincs rendben a háza táján, akkor az kihat az emberi kapcsolataira is... legyen az akár anya-lánya kapcsolat.
2009. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak ráéreztél, mire van szüksége: A Kutyára! A kutyák nagyon jó társak, megnyugtató a közelségük. Anyukádnak valószínűleg ez hiányzott az életéből. Fogadd el ezt, sok ember van hasonló cipőben, aki nehezen tud más emberekkel kapcsolatot teremteni, kommunikálni, de egy kutyával kiválóan elvan. Inkább örülj, hogy jól érzi magát!
2009. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Elkezdek vele beszélgetni,csörög a telefonja és otthagy..

hazajövök 2 nap után hozzám se szol,2 ora után elmegy ad két puszit a kutyának és elmegy..

Örülök neki hogy boldog csak amióta megvan a kutya mindig csak a balhé van vele.

Ha elmegyek valahova mondom hogy elviszem a kutyát,hogy ne neki kelljen levinnie, de ő azt mondja ne vigyem el.

Ha nem viszem el,akkor hazajövetelem után elkezdi mondani,hogy fözött-mosott és közbe neki kellett levinnie a kutyát.

2009. dec. 28. 22:22
 4/19 A kérdező kommentje:

Úgymond "Mindenünk megvan"és minden rendben,semire nincs okom panaszkodni!

Csak nekem mégis hiányzik hogy anyuval tudjak egy kicsi "lelkizni"=(

2009. dec. 28. 22:27
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány év korkülönbség van köztetek az Anyukáddal? És neki van amúgy valami hobbija (a kutyán kívül?)?
2009. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként most lehet, hülyén hangzik, amit mondok, de egy nő általában akkor csinál ilyesmit, ha szerelmes.. vagy szeretője van... (kivéve, ha mindig is ilyen volt, mert akkor "genetika"-ilag így van kódolva).
2009. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Anyu 50 Én 16...

Elötte se voltunk nagyon összehangolva de ahogy igy elkezdtem "felnőni" ugye pasik suli stbstb.. és szükségem lenne rá.. és nem csak arra hogy 20ezres táskákat kapok töle:S Nála ez a szeretet=(

De ezt is probáltam neki elmagyarázni hogy nekem nem erre van szükségem, hanem hogy tudjak vele beszélgetni tanácsot adjon stb.

De ezt se nagyon akarja megérteni =(

2009. dec. 28. 22:40
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sejtettem, picit nagy a korkülönbség köztetek. Nálunk ugyanez lesz a szitu, mert én is 35 évesen szültem a lányomat (még csak másfél éves) és már most rettegek, hogy leszünk-e egy hullámhosszon, ha kamasz lesz? (Remélem igen, mert ő az életem értelme).


Nem írtad, mi anyud hobbija.. esetleg oda elkísérni? Testvéred nincs, úgy vettem ki a szavaidból, meg azt is, hogy anyagilag azért jól el vagytok (a 20 ezres táskából ítélve). És az apukáddal milyen a viszony(otok)?

2009. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyékbént meg olyan aranyos vagy, hogy így keresed az Anyukád társaságát, tanácsait, és vágynál rá, hogy jobban figyeljen rád.. a tizenéves lányok inkább ilyesmit a barátnőikkel szeretnek megbeszélni. Remélem, az én lányom is olyan lesz 16 éves korában, mint Te! :)
2009. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Van egy 21 éves bátyám de ö ugye dolgozik egésznap nincs otthon:s

Különösebb hobbija nincsen,vásárolgatás,régi ismerösökkel szokott találkozgatni de inkább itthon pihen.apuval elég jol kijövök vele tudok dumálni de mégse olyan mintha anyuval beszélnék annyiban nagyon különböznek hogy nem vár el annyi dolgot mint anyu.


Az a baj hogy nagyon lelkis vagyok és ö ezt nem érti meg =(

mindent ajándékokkal probál kifejezni=(

2009. dec. 28. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!