Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mennek szét a barátságok...

Miért mennek szét a barátságok? Létezik örökké tartó barátság?

Figyelt kérdés

A régi barátaim közül sokkal nem tartom már a kapcsolatot. :( nem haragszunk egymásra, de valahogy... Mégha kapcsolatban is vagyok velük valamilyen szinten, érzem, hogy ez már nem ugyanaz, mint évekkel ezelőtt volt. Ti éreztetek így?

Tudom, hogy az emberek és minden változik idővel, de nem kéne, hogy a barátságok megszakadjanak.

Pl. MSn-en is fent van 2 olyan barátom, akikkel kb. éve beszéltem utoljára személyesen. De az a baj, hogy MSN-en se beszéltünk :( nem tudom miért, én szeretem őket meg minden, de valami mégis megváltozott.


2009. dec. 28. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy bnőm akivel 3éves korunk óta barátok vagyunk és sose volt ilyen. Mindig kijöttünk egymással és mindig még ma is átmegyünk egymáshoz pedig már nem is egy suliba járunk, mert ő 1évvel idősebb nálam
2009. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátok jönnek-mennek! Ezt jó lesz ha megszokod. Akiről azt hitted, örökké barátok maradtok, egyszercsak eltűnik, aztán lehet pár év múlva felbukkan, és onnan folytatódik, ahol abbahagytátok. Másokkal meg összeveszel, egy nőn, egy félreértésen stb és soha többet nem találkoztok. Ilyen az élet!
2009. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért egy "barátság" sem bizonyult tartósnak.Féltékenység, költözés STB. Nagyon szerencsések azok akik megtapasztalják az éltre szóló BARÁTSÁGOT
2009. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámnak volt egy barátnője akivel középiskolás korától kezdve a nő haláláig legjobb barátnők voltak. Ergo létezik.
2009. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
81%

A barátok jönnek és mennek.

Igaz barátok sztem nem léteznek.

Fiúknál igen lányoknál nem...

azért mert a lányok között mindig ott lesz a kis "verseny"

és mindig is veszekszünk mindenről.

De a fiúknál ez máshpgyan van.

Én lány vagyok de jobban értek szót a fiúkkal.

Ez azért vanmert nem érzem azt h féltékeny lennék rájuk vagy fordítva.

2009. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Hát az utolsó kommentelő sztem még nem szerzett elég tapasztalatot, vagy az átlag csajok táborába tartozik. Igenis van normális-értelmes-vicces-őszinte barátság lányok között!!!!

Nekem mindig is voltak barátnőim, de a legjobb az már 6éve megvan. Nincs min versengenünk, őszinték vagyunk 1máshoz, annak ellenére megmaradt a szoros barátság, h más városba költöztem, de 7végén, MSNen vagy vhogy, de megoldjuk, h beszélhessünk. ÁLtalában beülünk 1 teára megbeszélni a dolgokat egy 7en 1x minimum. 21/L

2009. dec. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ja, Lfelejtettem a kérdésre válaszolni! Szal, létezik persze, de nagyon ritka! Meg kell találnod a saját körödet, s ott ugyanolyan emberekre lelhetsz, mint amilyen te magad is vagy. Ezek a csajok (vagy srácok) ezexerint nem igazi barátok voltak, mert akk nyilván tartanák veled a kapcsolatot. Az lenne a legjobb, ha minél több emberrel ismerkednél meg, hátha köztük lesz olyan akivel közös hullámon lesztek.
2009. dec. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

NEkem (N/54) van két barátnöm, az egyikkel az óvodában kerültünk egy csoportba, általánosban, gimiben is osztálytársak voltunk és a jó kapcsolat a mai napig is megvan, pedig elég messze élünk egymástól. Rendszeresen levelezünk, telefonálgatunk és évente egy-két alkalommal találkozunk is.

A másikat 12 éves koromban ismertem meg - levelezötársként, és vele is nagyon jó és bizalmas kapcsolatban vagyunk, minden gondot és örömet meg tudunk osztani egymással.

2009. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy igaz barátnőm van. Nincs köztünk semmi féltékenykedés, annyira külön világ vagyunk, de mégis jóban vagyunk.

Volt még egy nagyon jó barátnőm, de iszonyatosan megváltozott, így vége lett.

2009. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkori remek barátságaimnak végetvetett a más iskola,más városba költözés!

Felnőtt fejjel kötött barátságok véget értek,mert

1.átvert egy munkával kapcsolatban,amit én kaptam meg,de mielőtt még munkába állhattam volna beszerveztetett rá mást!

2.9-17es beosztásban dolgozik,feleség,anya és elfoglalt.Pedig egykorúak a gyerekeink is.

3.ÉN ÉN ÉN!!!Mára az egyik legönzőbb emberré vált,akit ismerek.Mondja-mondja-mondja,jajj mennem kéne vár a fodrász,de mi van veled? lehetőleg csak 5 percben.

4.Ő is az ÉN kategória

5.Bizonyos témákat lehet csak érinteni,nem öntögetjük ki a bizalmasabb dolgokat.

6.Férfi!Bepróbálkozott!ENNYI VÉGE

7.Még csak ismerkedünk,de teljesen más világ vagyunk,nem ő lesz az "IGAZI" örök,NAGYBETŰS barátság

8.!!!Várom jelentkezését

ÖRÖK kitartással!

25/L Sopron

2009. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!