Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jómódú gazdag családoknál...

A jómódú gazdag családoknál is gyakori a veszekedés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok hogy a fő ok lehet a pénz hiánya és a kilátástalan helyzet.Persze van egy csomó más is alkohol megcsalás stb.Itt olvastam hogy családok verik össze egymást a gyerekeit és csak erre tudok gondolni.
2009. dec. 29. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem igaz, jómóduak vagyunk de nem verjük össze egymásst, nem iszik senki, Azt nem mondom hogy nem szokott előfordulni veszekedés.., mert kinél nem szokott veszekedés lenni?
2009. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát erre gondoltam én is ahol biztonságos az anyagi helyzet ott nem verik halálra a gyereket.Vita természetesen mindenhol van én a komolyabbakra gondoltam.Kösz a választ.
2009. dec. 29. 07:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem pénz kérdése.Sok család él szeretetben,akkor is ha nem milliomosok.És a gazdagok is veszekednek.Persze ha nincs anyagi probléma legalább amiatt nem kell ordibálni.
2009. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is veszekedhetnek a gazdagok más okból, de valószínűleg nem okoznak nekik az okok hatalmas problémákat, mint a szegényeknek a kilátástalan anyagi helyzet. Mi jó anyagi körülmények között élünk, nem nagyon voltak soha veszekedések. Ha így visszagondolok összezörrenésekre, soha nem pénzügyi vagy valamilyen nagy ügy miatt voltak. Szerintem a személyiségen is múlik, mert vannak olyan emberek, akik az élő fába is belekötnek. A gazdagok között is vannak ilyenek, akik elvi dolgokon ki tudnak akadni. Meg én azt utálom, mikor jön valaki azzal, hogy ő valamit sokkal jobban tud, közben meg fogalma sincs az egészről. Ilyenből nem veszekedés, de vita esetleg kerekedhet.
2009. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom a környezetemben, hogy ahol anyagi problémák vannak sokkal gyakrabban robban ki a vita. Mi nagyon jó anyagi körülmények között élünk, és tényleg nagyon ritka, hogy összezörrennénk valamin. Nem tudom, hogy mennyit befolyásol, hogy a pénz miatt nem kell aggódnunk. Remélem, hogy akkor is ilyen boldogok lennénk, ha rosszul állnánk anyagilag.
2009. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!