Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg anyámmal?

Hogyan értessem meg anyámmal?

Figyelt kérdés

Egy házban lakunk a szüleimmel, csak másik szinten.

Ők hallanak minden hangosabb vitát.

A gyerek most van abban a korban, hogy nagyon apás, hisztizik, amikor a férjemnek munkába kell indulnia stb.

A férjem soha nem ütné meg a gyereket, viszont, amikor ideges, hangosabban beszél a kelleténél.

Anyám pedig ezt szóváteszi nekem. Férjem utálja, ha beleszólnak az életünkbe.

Én meg vagyok a két tűz között.

Hogyan értessem meg anyámmal, hogy ne szóljon bele az életünkbe?


2009. dec. 29. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Mond meg neki!

A férjedet meg próbáld meggyözni, hogy ne kiabáljon a gyerekkel.

2009. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Nincs rá lehetőég hogy külön költözzetek ?

Mert ez addig lesz igy mig ott laktok, szerintem, vagy probálj anyukáddal beszélni, hogy nincs baj nem azért kiabál a párod.

Vagy kompromisszum kötése valahogy, gondolom anyukádéké a ház.

2009. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
A szülőkkel való együttlakás akár a házasságot is megmérgezheti.Sajnos nagyon sok szülő nem érti meg,hogy felnövünk,külön életet szeretnénk élni.Én 40 éves 3 gyerekes anya vagyok,és még mindig próbál anyám irányítani.Nekem csak egy szerencsém van,mind ezt telefonon keresztül teszi.Így meghallgatom,majd azt cselekszem amit jónak látok.Próbáld megmagyarázni neki,hogy felnőtt családos anyaként szeretnél saját életet élni a családoddal,és nem szeretnél tönkremenni idegileg abba,hogy te vagy a két tűz között.Amúgy meg inkább kiabáljon a párod a gyerekkel,mint megverje.Valahogy kell fegyelmezni a csemetéket,én is az ötödik könyörgés után megemelem a hangom.
2009. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!