Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvéremnek miért engednek...

A testvéremnek miért engednek meg mindent, nekem meg szinte semmit?

Figyelt kérdés

21F vagyok az öcsém 2 évvel fiatalabb nálam, és ő bármit kitalál szinte sohasem mondják rá, hogy nem. továbbtanulásnál is kirajzolódott ez a dolog, ő azt választott amit akart, nekem meg ők választották ki, hogy hová mehetek (nagy kegyesen utolsó helyre bejelölhettem azt amit én akartam, de mivel jó tanuló vagyok, az első helyre felvettek, ott pedig közel sem az állt amit szerettem volna.

és az a vicces hogyha valamit nagyon szeretnék azt csak rohadt nagy veszekedéssel tudom elérni, de mivel tekintettel vagyok a családra így inkább nem szoktam veszekedést szítani, míg a testvéremnek még veszekednie sem kell, hanem teljesen nyugodtan nyugtázzák azt amit akar.

szerintetek ez miért van így?


2009. dec. 29. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb testvért mindig előnyben részesítik, főleg az anyák.

Gondold el, apám előző házasságából van egy bátyám, szóval neki nem én vagyok a legidősebb fia, de van egy vér szerinti öcsém is, vagyis anyuci pici fia. Szerinted nekem mi szopás van otthon? Volt, hogy öcsémmel elmentem kocsmázni és anyám engem hívott föl (22 évesen) hogy mikor megyek majd haza... Ha öcsém visz föl egy lányt, látszik, h majd kidurran a büszkeségtől, ha én, akkor büdös ribanc a csaj és ne csináljak kuplerájt a kéróból.

2009. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
mer kisseb!
2009. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!