Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés

Most szilveszterkor mennék barátaimmal bulizni, de anyum mondta, hogy nem enged el, mert kicsi vagyok még. De nem értem, mert ahova szeretnék menni, ott már nagyon sokszor voltam és mindig megengedte. Azt is mondta, hogy sok a suhanc ilyenkor és, hogy emiatt félt engem, de nem egyedül mennék, mert jön velem két 18 éves, egy 16 éves és két 14 éves barátom is. Hogyan vegyem rá?? Léccives segítsetek!! Nagyon fontos lenne!!!

15/L


2009. dec. 29. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ismeri akikkel mész? Ha már sokszor voltatok ott, akkor tényleg nem értem, bár tény, hogy szilveszterkor jobban félt. A 18 évesek, na ők fiúk? Beszéljen valakivel, aki hazakísér és azért vigyáz rád, hogy ne érjen baj :)
2009. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megértem édesanyádat,mert nekem is pont 15 éves a lányom .Én is nagyon féltem,persze ettől még el szoktam engedni a barátjaival,akiket én is ismerek,hiszen örökké nem foghatom a kezét.Mint az első válaszoló is írta ,én is csak azt tudom Neked tanácsolni,hogy mutasd be anyukádnak azokat a fiatalokat akikkel mennél,és akkor ő is nyugodtabb lesz .
2009. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Inkább maradj otthon és a tanulással foglalkozz!!!!
2009. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ugy van, hogy az egyik 18 éves az lány a másik fiú de a fiú az oszt.társamnak a pasija. anyu a két 14 évest ismeri, és a 18 éves fiút is bár vele még ugy nem találkozott csak beszéltek már.
2009. dec. 29. 20:47
 5/8 A kérdező kommentje:
de téli szünet van és amugy meg 4-5ös tanuló vagyok
2009. dec. 29. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mutasd be azokat, akikkel mész, és kérj meg egy nagyobbat (18), hogy kísérjen haza, és szóljon anyukádnak is, hogy majd hazakísér és vigyáz rád. Igy remélhetőleg elenged majd. Ha pedig nem, akkor nincs mit tenni sajnos.


Engem simán elengedtek, egy kérésre, pedig nem is ismerik azokat akikhez megyek. :P Csak annyit tudnak, hogy a haveromhoz megyek, és a nővéréhez, akivel egy suliba járok. :D


Esetleg ígérd meg anyukádnak, hogy nem lesz se pia, se cigi, se drog. Engem mindig ezzel a feltétellel engednek el. :) Persze az már rajtad áll, hogy betartod-e az ígéretet, vagy sem. :)


Sok sikert neked, és B.U.É.K.!

Puszii. ^^


15/F

2009. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondtam anyunak h. nem fogok se cigizni, se piálni, se drogozni. és anyum ugyis tudja h. ezektől a dolgoktól "undorodom". Hát beszéltem az oszt.társammal h. haza-e tudna kisérni a pasijával de nekik nem jó mert utána oszt.társamékhoz mennek. de milyen jó neked h. csak úgy elengednek=)

köszike és neked is B.U.É.K.=)

2009. dec. 29. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Amíg a légyszívest léccives-nek írod, meg a haza tudna-et haza-e-nek, addig nem is való neked a bulizás, elég kicsi vagy még.
2009. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!