Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez? Megcsalja?

Mi volt ez? Megcsalja?

Figyelt kérdés
Elég kényes téma ez, de barátnőmön kívül más nem tudja, hogy láttam. Tegnap éjszaka sokáig voltam ébren, majd olyan háromnegyed 12 körül anya telefonja csörgött kettőt és ő erre lejött az emeletről. Eddig semmi különös, de aztán kiment a teraszra, ahonnan az utcára, mert hallottam a kapu csapódását. Két percig bírtam megmaradni, majd kinéztem az ajtón. Egy -számomra- vadidegen kocsi állt a túloldalon, de anya sehol. Átmentem az utcára néző ablak elé és onnan kukkoltam. A kocsiban egy férfit fedeztem fel, ahogy a karját simogatja valaki, mintha smárolnának. Csak a karját láttam, mert messze is volt és a lámpának is halvány a fénye. Nem lehetett apa, mert ő csak hétvégén van itthon, mert máshol dolgozik és messzebb lakik a hétköznapokon. Ezután sikeresen álomba sírtam magam.

2014. máj. 28. 13:45
1 2 3 4
 11/31 Őszödi Ferenc ***** válasza:
64%

Ha hallgatsz, bűnrészes leszel. Tudnál a bűnösség tudatával élni? Olvasol te Dosztojevszkijt?

Különben is, egy mostoha apu nem a világ vége, lehet, hogy jobb fej lesz, mint az igazi apud.

2014. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

"Látatlanban ítélkezni, és köpködni meg elég unintelligens szerintem, de kinek, hogy. hajrá..."


DE A FÉRFIAKAT ELÍTÉLNI, KÖPKÖDNI LÁTATLANBAN? AZT SZINTE KÖTELESSÉGETEKNEK ÉRZITEK!


Az nem unintelligens?



MIA VÉLEMÉNYETEK SAJÁT MAGATOKRÓL???

2014. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 ivilicious ***** válasza:
100%
Szerintem előbb kérdezze meg az anyját, én kíváncsi lennék,hogyan reagál, aztán tuti elmondanám az apámnak...
2014. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
Édesapádnak joga van ezt megtudni.Főleg, hogy értetek gürizik egész héten.De tényleg nem tőled kéne megtudnia. Nem tudom hány éves lehetsz, de én kilesném a következő ilyen találkát és odagangolnék a kocsihoz, miközben smárolnak és bekopogtatnék...esetleg ha már igencsak nagyobb tini vagy még le is fotóznám őket, mielőtt bekopogtatnék....NA EZEK UTÁN DERÜL FÉNY ARRA, HOGY ÉDESANYÁD MILYEN EMBER. Ha téged is zsarol és hallgatásra bír, akkor én nem írnám le, hogy mi a véleményem róla, de ha végre hajlandó tiszta vizet önteni a pohárba, hogy megmutassa neked hogyan kell tisztességesen élni, akkor megemelem a kapalom előtte, ha tényleg mindent elmond apukádnak.Ha ki is derül nem biztos, hogy elválnak, de az őszinteség a legfontosabb, hogy tisztázzák a kialakult helyzetet és ha még megéri tiszta lappal indítsanak :D
2014. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%
13-as, az ilyen "anya" tagadni fog és zsarolni fogja a gyereket. Ezért az apát kel beavatni először. Hogy az apa mit tesz, az már az ő gondja.
2014. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
16%

Sok ember agyi szintjábe beletpiortam a válaszommal.

Ennek igazán örülök, ezt is pontozzátok le, mert 0-ás válaszadó akarok lenni, de tényleg, az tök jól néz ki.

fáj az igazság, hogy ostobák vagytok, mentem is innen...

2014. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Őszödi Ferenc ***** válasza:
29%

Egy ilyen "anya" beszámíthatatlan, ki tudja, milyen lelki terrort kapnál, ha neki szólnál először. Akinek ennyire nincs gerince, attól minden kitelik. Szegény édesapádról nem is beszélve. Édesapádról, aki értetek gürcöl. És ezt kapja anyudtól. Tőled mit kap?

Nagyon megjárhatod, ha most nem jól cselekszel. Elveszíthetsz mindent. Aput, anyut, a becsületedet.

Rajtad múlik, hogyan döntesz. Majd írd meg részletesen, mi történt, épp témát keresek egy izgi családregényemhez. Köszönöm.

2014. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem először beszélj anyukáddal, és annak függvényében, hogy mit mondd, el tudod dönteni, hogy mit mondj, vagy mondj-e valamit apukádnak.


A legjobb kívülállónak maradni. Ha tényleg igaz, és csalja, mondd el neki, hogy ez neked nagyon kellemetlen, és te nem akarsz sokáig ebben a helyzetben őrlődni, ezért a legjobb az lenne, ha ő öntene tiszta vizet a pohárba.

2014. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Aztán elmondja,kiborul a családi bili,apu cirkuszol,meg minden,de lehet amíg nincs otthon az is szórakozik valakivel.
2014. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
Ez igen! AZ APÁT MINDEN ALAP ÉS INFORMÁCIÓ NÉLKÜL MEGVÁDOLNI? CSAK HOGY A GERINC
2014. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!