Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez? Megcsalja?

Mi volt ez? Megcsalja?

Figyelt kérdés
Elég kényes téma ez, de barátnőmön kívül más nem tudja, hogy láttam. Tegnap éjszaka sokáig voltam ébren, majd olyan háromnegyed 12 körül anya telefonja csörgött kettőt és ő erre lejött az emeletről. Eddig semmi különös, de aztán kiment a teraszra, ahonnan az utcára, mert hallottam a kapu csapódását. Két percig bírtam megmaradni, majd kinéztem az ajtón. Egy -számomra- vadidegen kocsi állt a túloldalon, de anya sehol. Átmentem az utcára néző ablak elé és onnan kukkoltam. A kocsiban egy férfit fedeztem fel, ahogy a karját simogatja valaki, mintha smárolnának. Csak a karját láttam, mert messze is volt és a lámpának is halvány a fénye. Nem lehetett apa, mert ő csak hétvégén van itthon, mert máshol dolgozik és messzebb lakik a hétköznapokon. Ezután sikeresen álomba sírtam magam.

2014. máj. 28. 13:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%
-TELEN FELESÉGET VÉDJÜK, MICSODA ERKÖLCSI MAGASLATORA VALL!!!
2014. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 ivilicious ***** válasza:
75%

15-ös, igazad van,de akkor is megkérdezném. Persze mindenféleképpen elmondanám, főleg egy olyan apának, aki értünk gürizik és dolgozza agyon magát!

Nekem is Németországban dolgozik a párom, terhesen itthon várom, 4-5 hetente jár haza, és annyira mélységesen tisztelem, hogy ezt megteszi, pedig rossz mindkettőnknek, eszembe sem jutna megcsalni, inkább felakasztanám magam, annyira szégyellném magam!!

2014. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Persze, szaladjon apuhoz, robbanjon fel a család, aztán pont ő fogja a levét meginni, mert valószínűleg szörnyű veszekedések lesznek, válás, anyagi hercehurcák, majd úgyis az anyjához fog kerülni, aki ezt nem fogja megköszönni, végül száz százalék, hogy a pszichológusnál fog jó esetben kikötni, rosszabb esetben pedig rossz társaságba kerül.

Komolyan ezt kívánjátok ennek a gyereknek??? itt most nem az apáról meg az anyáról van szó, hanem a gyerekről, akinek mindezt át kell majd élnie, ha fejvesztve rohan apuhoz.

2014. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm a válaszokat és bevallom, hogy félek! Anya úgy tudta, hogy alszok, szóval leellenőrizhette volna. Félek, mert szeretem őket. Viszont apát ne vádoljátok, mert tudom, hogy jó ember! Az utóbbi időkben nincs is igazán a topon a kapcsolatuk. Ma az is megfordult a fejemben, hogy utálok élni! Egyszerűen nem tudom, hogy álljak anya elé!
2014. máj. 28. 17:22
 25/31 Őszödi Ferenc ***** válasza:
61%
ma 16:16 - teljesen igazad van, ezen kívül még tuti jön az Apokalipszis, és Orbán is négyharmadot szerez!
2014. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne mondj ilyeneket, hogy utálsz élni és ne félj!

Ebben a történetben az egyetlen bűnös, anyukád! Félnivalója egyedül neki van.

Azt mondod, nem tudod hogy állj anyukád elé!

Én azt mondom, nem neked kell elé állnod!

Beszélj apukáddal, mondd el a történteket.

Ha beszéltél vele, onnantól már apukád feladata, hogy lerendezze a feleségével a porblémát.


Mégegyszer kérlek, ne hallgass azokra, akik, azt mondják, hogy falazz anyukádnak, vagy, hogy Te beszélj vele!


Ha megfogadod az én tanácsomat, nagyon sok gondtól, bajtól óvod meg magadat és édesapádat!


Bátorságot és sok sikert kívánok Neked!

2014. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy ne támadóan közöld anyukáddal, hogy láttad őket. nem tudhatod, hogy milyen okai vannak, hogy megcsalja apukádat, persze akkor sem mentség a dologra, de hátha valami olyan történt, ami miatt esetleg jobban megérthető a helyzet.
2014. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
11%
Én is azt javaslom neked, hogy mindent mondj el édesapádnak. A szüleid majd lerendezik egymásközött. Anyukádnak ne szólj, csak hátrányod származna belőle! Te még nem tudod mire képes egy nő, hogy aljas tettét palástolja!
2014. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Hello! Azóta semmi fejlemény, de valószínű, hogy nem is lesz! Apa kapott közelebbi állást és én is minden este sokáig maradok ébren. A különös hívások megszűntek, de volt egy gyanús személy, de mióta anya elküldte nem is láttam! :)
2014. jún. 26. 13:12
 30/31 ivilicious ***** válasza:
Akkor hátha nincs gáz :)
2014. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!