Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez? Megcsalja?

Mi volt ez? Megcsalja?

Figyelt kérdés
Elég kényes téma ez, de barátnőmön kívül más nem tudja, hogy láttam. Tegnap éjszaka sokáig voltam ébren, majd olyan háromnegyed 12 körül anya telefonja csörgött kettőt és ő erre lejött az emeletről. Eddig semmi különös, de aztán kiment a teraszra, ahonnan az utcára, mert hallottam a kapu csapódását. Két percig bírtam megmaradni, majd kinéztem az ajtón. Egy -számomra- vadidegen kocsi állt a túloldalon, de anya sehol. Átmentem az utcára néző ablak elé és onnan kukkoltam. A kocsiban egy férfit fedeztem fel, ahogy a karját simogatja valaki, mintha smárolnának. Csak a karját láttam, mert messze is volt és a lámpának is halvány a fénye. Nem lehetett apa, mert ő csak hétvégén van itthon, mert máshol dolgozik és messzebb lakik a hétköznapokon. Ezután sikeresen álomba sírtam magam.

2014. máj. 28. 13:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Vagyis éjszaka láttál egy kocsit és abban egy embernek a kezét.

Viszont nem láttad ki volt a kocsiban, hogy mióta áll ott az az autó, és azt sem tudod, hogy anyád merre ment.

Még azt sem tudod, hogy kimet-e az utcára, csak annyit tudsz, hogy kinyitotta, és becsukta a kaput.

Azt sem tudtad, hogy hol van pontosan az apád, csak gondoltad.

Vagyis semmit sem tudsz, csak "ész" nélkül kombinálsz.

Azért jó ha tudod, hogy az "értelmesebb" szülök szoktak úgy feldobni egy kapcsolatot, hogy titokban találkozgatnak egymással.

2018. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!