Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám felesége kisbabát vár,...

Apukám felesége kisbabát vár, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy apukám újranősült, miután anyukámmal elváltak.

A felesége terhes, és nemsokára születik meg a baba...

Én nem tudom, hogy birkózzak meg ezzel, hiszen minden más esz, és így apun nem fog hozzánk visszajönni, pedig mindig ebben reménykedtem...Mit csináljak, a felesége, szerintem nem szeret engem, lehet, hogy azt sem engedi meg, hogy elmenjek hozzájuk... Mit csináljak, nagyon szeretem apukámat, és nem akarom elveszíteni.. Tudom, hogy a baba nem azt jelenti, hogy elvesztem, de ha a feleségén múlik..Napok óta sírok, valaki tudna segíteni, valami tanácsot adni, hogy birkózzak meg ezzel? Lesz még egy gyereke, akit talán jobban fog szeretni mint engem...Még egy kicsi lánya lesz....12/L


2014. jún. 1. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne engedné meg.Abba apádnak is van beleszólása.Nyugodj meg,meglátod nagyon fogod szeretni.Anyudék elváltak,nekik ez nem ment.Apád szeretni fog továbbra is.
2014. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Fogad el, mert házasság után gyerek a világ legtermészetesebb következménye. Ha mostoha anyád látja, hogy szereted a gyereket nem kavarsz akkor biztos engedi látni a féltesódat.
2014. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Apukád ugyanúgy szeretni fog téged, mint eddig. Nem lesz semmi gond. Ne hallgass anyukádra, csak savanyú a szőlő neki!
2014. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodj meg :) Természetes, hogy félsz, hisz hiába nem él veletek apukád már, ez azért nagy változás a te életedben is. Esetleg ülj le apuddal kettesben és mond el neki, hogy mitől félsz. Biztosan megért és megnyugtat, hogy ettől nem fog téged kevésbé szeretni.
2014. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Egyértelmű mit kell tenned. Te is tudod. Tedd meg. Tudod mi a probléma. Old meg.
2014. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem anyukámnak ezzel semmi gondja nincsen...Szerinte is természetes, csak hát neki is megvannak a régi emlékek a fejében... Ez az illető hölgy megtiltotta apukámnak, hogy itthon meglátogasson, hogy anyukámmal találkozzon, (ok nélkül, barátok, és a szüleim, akik találkozhatnak, történni semmi nem fog) , alig mehetek hozzájuk... Én néha azt hiszem, hogy jogosan félek...

2014. jún. 1. 20:28
 7/13 A kérdező kommentje:
És nem tudom, hogy mit kell tennem...
2014. jún. 1. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem így kell felfogd hogy majd az új gyermekét jobban fogja szeretni... ez MÁR rossz felfogás !


Amit tenned kell az csupán az hogy apudhoz közeledj, ne engedd el magad mellől, érezze hogy szereted és ragaszkodsz hozzá !!! :)


VAGY : beszéld meg vele ezt, mondd el neki ezt így egyenesbe.

2014. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De nem is akarok semmit kavarni, meg semmi.. Csak egy kicsit szomorú vagyok, és azt akarom, hogy apukám és én köztem ne változzon semmi....ÉS mehessek hozzájuk...
2014. jún. 1. 20:31
 10/13 A kérdező kommentje:

Rendben, megpróbálok vele beszélni... Köszönöm!

Igazából beszéltem vele erről, de mindenre azt mondja dehogy is, ne gondoljam így...Nem fog semmi változni.

2014. jún. 1. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!