Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkoholista szülők gyermekei,...

Alkoholista szülők gyermekei, ti kérnétek segítséget?

Figyelt kérdés
Lenne igényetek rá, hogy beszélgessetek más ilyen gyermekekkel vagy már felnőttekkel, akik ilyen körülmények között nőttek fel?
2014. jún. 10. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen és kértem is, meg kerestem is..:)
2014. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert attól egyikünknek sem lesz jobb, ha újabb és újabb keserűséget hall az ember.

Inkább igyekszem magam mással elfoglalni, hogy ne mindig az alkoholista, agresszív anyám jusson az eszembe.

Tapasztalatból mondom, hogy amikor a gyerek kirepül a családi fészekből, önmaga irányítja a saját sorsát, a gyerekkori fájdalom igaz véglegesen nem tűnik el, de már nem fog annyira fájni. Jön még boldogabb élet is.

2014. jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bár nem vagyok alkoholista szülő gyereke (hálisten') semmiképp se ülj otthon a sarokba és hallgasd vagy tűrd amit mondanak vagy csinálnak..ne félj segítséget kérni.
2014. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!