Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mint elvált...

Mit tegyek, mint elvált Apukaként nevelem gyermekem, s az "Édesanya", nem tiszteli gyermeke lelki nyugalmát, Gyermektartásdíjat is úgy kell végrehajtón keresztül behajtatni, s a bíróság is "csak a minimum" tartásdíjat ítéli meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Vágd jól pofán a ribancot 1x, 2 x, aztán elmegy a kedve, hogy veletek szórakozzon!!
2010. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát a gyerektartással nem tudsz sokat tenni.Én 10 éve nem kapok egy vasat sem, de már nem is érdekel.

Viszont, ha zaklatja a gyereket, akkor próbálj meg vele beszélni. mondd meg neki, ha szereti a gyereket, akkor gondoljon bele, mi is lenne neki a legjobb.Ne zaklassa fel, mert akkor csak a gyereknek tenne rosszat.

Az már eleve minősíti, ha nem az anya, hanem az apa neveli a gyereket.

Én a gyerek apjától oly módon tiltottam el a gyereket, hogy megmondtam, ha a kötelezettségeit nem teljesíti, akkor a jogaira se tartson igényt.Szerencsére tényleg nem látogatja a gyereket.

Amúgy,1-2 jó nagy büdös pofont megérdemelne.

2010. jan. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Ha szerencséd van előbb (de inkább)utóbb rá fog jönni dolgokra,csak már későlesz...

Mennyi idelye váltataok el,és mennyi idős a gyerek?

2010. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Most jó lenne ha az a nagypofájú is olvasná aki állandóan az elvált anyák seggét bújja!

Láthatná hogy egyedülálló Apa is létezik aki szeretettel neveli gyermekét!

Bocs hogy így kezdtem,csak a bíróságon tudod érvényesíteni az igazad!

2010. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod bizonyítani,akkor kérjél a gyámügynél felügyeleti láthatást a családsegítőben. Nem maradnak kettesben és közbelépnek ha van valami baj.
2010. jan. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Sokan ugy gondoljátok,hogy "vágjam pofán" az "anyát".

Nem tehetem meg,mert akkor elveszítem azt amit 7 éve szeretek,s ímádok,a lányomat.

Feri

2010. jan. 4. 05:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha tudsz költözzetek el és a pénzt az ügyvéden keresztül intézzétek el vagy utaltassátok, vagy kérj távoltartást ha annyira gáz a helyzet.Az anyagiakba nem tudok beleszólni,mert nem tudom, az anya milyen anyagi helyzetben van.

Amúgy ez lehet valamilyen bosszú is vagy félelem.Ha meg nem nézi a gyerek érdekeit csak a sajátják,akkor minél előbb le kell állítani valahogyan,mert a végén a gyereket fogja ellened uszítani (ilyet is láttam már)

2010. jan. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
a tartásdíjat ha így kell követelni, hagyd (persze ha nem feltétlen szükséges ahhoz h eltartsd a lányodat), többet fogsz ügyvédre költeni és nem fogja megérni. van egy csodás lányod akinek Te vagy az Apucikája, és ez örökre így is fog maradni, ez pedig mindennél többet ér!! :):) hidd el :)
2010. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A birosag a fizetese alapjan iteli meg a tartasdijat. Ezt fizetnie kell, a legjobb ha minden honapban automatikusan levonjak a fizetesebol.

A gyerek lelki nyugalmat nem tiszteli ez pontosan mit jelent? Mit csinal az anya? Mennyi idot tolt az anya a gyerekkel? Beszelj normalisan az anyaval es kerd meg, hogy viselkedjen felnott ember modjara.

2010. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit lehetett már megtetted. Próbáld meg hogy minél kevesebbet legyen az anyjával. De már úgy vettem észre, a lány is "átlát" az anyja hazugságain. Sok sikert!

Hugicád :)

2010. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!